Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Strefa fana

Produkty 25

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Często robisz zakupy w naszym sklepie i cenisz naszą ofertę? To miejsce przeznaczone jest właśnie dla takich osób. Znajdziesz tu informację o specjalnych ofertach i promocjach, o których nie wie jeszcze nikt inny!

Wiemy, jak ważne są w pracy dobre narzędzia. Cenimy też sprawdzone relacje i miejsca, w których można uzyskać rzetelną wiedzę odnośnie konkretnych sprzętów. Staramy się tworzyć właśnie takie miejsce. Strefa fana powstała po to, by skupiać osoby, którym zależy na tym, by budować z nami ten unikalny sklep internetowy!

Masz dosyć bezosobowego podejścia dużych marketów? Nie lubisz, gdy w sklepie brak potrzebnych narzędzi? Tu znajdziesz tysiące produktów w konkurencyjnych cenach i otrzymasz fachową poradę. Strefa fana jest otwarta zarówno na majsterkowiczów, którzy lubią wiedzieć pierwsi o nowościach, jak i na właścicieli firm budowlanych i członków profesjonalnych ekip. Większość towarów, które widzisz na stronie, jest dostępna od ręki w magazynie. To dlatego jesteśmy w stanie realizować tak szybkie dostawy i błyskawicznie kompletować paczki. Chcesz wiedzieć o nas więcej? Skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz na adres podany na stronie. Do zobaczenia na zakupach!