Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Scangrip

Produkty 1-32 z 34

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma Scangrip to najlepszy dowód na to, że determinacja i wiara we własne możliwości prowadzą do sukcesu. Przedsiębiorstwo powstało w 1906 roku w Danii jako warsztat kowalski. Przez kilkadziesiąt lat właściciel Valdemar Jensen zajmował się jedynie produkcją narzędzi. Przełomowy okazał się rok 1948, kiedy udało się stworzyć i wypuścić na rynek pierwsze samozaciskowe szczypce. Ten produkt pozwolił firmie dotrzeć do klientów w całej Europie.

Mimo zmiany profilu działalności narzędzia z logo Scangrip nadal pojawiają się w warsztatach i na placach budowy. Poza duńską siedzibą firma otwarła jeszcze zakłady w Chinach i Stanach Zjednoczonych. Ogromna sieć dystrybucji pozwala docierać do klientów na całym świecie. Dobre opinie zachęcają do zakupu także klientów w Polsce.

Katalog produktów Scangrip

Szwedzki producent od kilkunastu lat zajmuje się już nieco inną branżą i produkuje głównie wyroby oświetleniowe dla przemysłu. W asortymencie można znaleźć kilkadziesiąt wariantów wydajnych lamp LED o różnej mocy. Prosta konstrukcja bardzo dobrze sprawdza się na budowach, w warsztatach serwisowych i podczas prac ręcznych w piwnicy lub garażu. Specjalistyczne linie produktów pozwalają nabyć lampy wykorzystywane do utwardzania wypełniaczy, a także używane w strefach zagrożonych wybuchem. Narzędzia Scangrip to także wydajne latarki.

Dobre opinie można usłyszeć również o innych gałęziach, czyli o sprężarkach i imadłach szczękowych. Wysoka jakość produktów pozwala wykorzystywać je nawet w trudnych zadaniach. Firma może się pochwalić także tym, że podczas produkcji i eksploatacji jej wyroby są przyjazne dla środowiska naturalnego.