Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Akcesoria do opalarek

Produkty 1-32 z 54

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Opalarka to tani, kompaktowy sprzęt, który zawsze można mieć w plecaku czy bagażniku. Warto nosić go przy sobie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Pozwoli zedrzeć starą powłokę, połączyć lub rozdzielić elementy.

Jedynym, o czym trzeba pamiętać podczas prac, jest wysoka temperatura, jaką wydziela maszyna. W związku z tym niezbędne są takie akcesoria do opalarek, jak odpowiednie rękawice. Przy dłuższych pracach nie obejdzie się bez gogli lub całego kasku spawalniczego, a także odzieży ochronnej.

Poza wyżej wymienionymi akcesoriami do opalarek, przydają się też gadżety i elementy, które bezpośrednio wpływają na pracę. To np. specjalne końcówki, które zwiększają zakres możliwości sprzętu: dysze, skrobaki i uchwyty. Aby móc długo kontynuować prace, można na początku nabyć kompletny zestaw akcesoriów do opalarek. Powinny się w nim znaleźć takie elementy jak skrobaki, wałek dociskowy, koszulki termokurczliwe do lutowania czy dysze.

Nie muszą one być wyprodukowane przez tą samą firmę, która stoi za opalarką. Chyba, że do sprzętu dołączona jest kasetka – wtedy warto kupować oryginalne części, które się w niej idealnie zmieszczą. Wśród najpopularniejszych producentów opalarek i osprzętu do nich można wymienić Hitachi, Steinel i Bosch. Dobrej jakości akcesoria do opalarek są wykonane z odpowiednio odpornego materiału. To istotne, bo będą przecież wykorzystywane w wysokich temperaturach. Wytrzymały stop przekłada się więc na bezpieczeństwo i zwiększa trwałość.