Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zszywacze do drewna

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Najlepiej przy pracach związanych z drewnianymi elementami sprawdzi się zszywacz stolarski. Bez względu czy przeprowadzamy remont czy tworzymy nowe konstrukcje drewniane, czynności takie jak przybijanie, mocowanie czy łączenie desek i innych drewnianych części staje się niesamowicie łatwe, kiedy zamienimy klasyczne narzędzia ręczne na zszywacz do drewna. Tempo pracy jakie pozwala uzyskać zszywacz stolarski jest niesamowicie wysokie. Nasz sklep ma do zaoferowania dla Państwie szeroką gamę zszywaczy do drewna. W razie potrzeby chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy, jaki zszywacz stolarski sprawdzi się najlepiej.

Zszywacz stolarski - po co i jak używać?

Jak już wcześniej wspomniano używanie podczas pracy z drewnianymi materiałami zszywacza do drewna ułatwia ją oraz co najważniejsze przyspiesza. Korzyści związanych z zszywaczem stolarskim jest znacznie więcej. Działa w mało skomplikowany sposób. Wykorzystując elementy takie jak zszywacze czy gwoździe i przy użyciu niewielkiej siły osoby używającej zszywacza stolarskiego łączy wybrane przez siebie elementy. Trzeba pamiętać, że zszywacz stolarski mimo niepozornego wyglądu, może być niebezpieczny. Zalecamy, aby używały go wyłącznie osoby dorosłe posiadające odpowiednią wiedzę na temat zszywacza do drewna oraz umiejętności do tego potrzebne.

Gdzie wykorzystać zszywacz do drewna?

Jak sugeruje nazwa zszywacza stolarskiego jest to narzędzie stosowane przede wszystkim do materiałów drewnianych i drewnopochodnych takich jak: deski, listwy, łaty, sklejki, płyty wiórowe, płyty pilśniowe. Takich elementów, przy których zszywacz stolarski sprawdzi się idealnie jest bardzo wiele. Dzięki temu  zastosowanie zszywacza stolarskiego znajduje obecnie zastosowanie w wielu branżach. W grupie tej znajdują się takie jak: budownictwo, dekarstwo, renowacja mebli, tapicerstwo. W nich praca bez wykorzystania zszywacza stolarskiego praktycznie nie istnieje. Brak zaopatrzenia pracowników w zszywacz do drewna spowodowałby znaczne wydłużenie się ich czasu pracy, a to skutkowałoby potrzebą zatrudniania większej ilości osób.