Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Lampy akumulatorowe

Produkty 1-32 z 40

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Latarki przydają się w ruchu, jednak do większych prac budowlanych najlepsze są lampy akumulatorowe. Wyróżniają się solidną obudową i wielkością. Często takie lampy budowlane mają stojaki lub podstawki. Dzięki temu można wygodnie stawiać je w wybranym miejscu. 

Lampy robocze sprawdzają się do oświetlania większych terenów. Dadzą solidne oświetlenie placu budowy czy terenów zielonych po zmroku. Dzięki temu umożliwiają kontynuowanie prac przez całą noc.

Gdy w mieszkaniu wysiądzie prąd, można skorzystać z lampy o zasilaniu elektrycznym. Jednak na placu budowy lepsza będzie lampa akumulatorowa, którą można swobodnie przenosić. Brak kabli sprawia, że jest to idealne urządzenie na biwaki i wypady do lasu. Sprawdzają się lepiej od latarek na baterie przy dłuższych zastosowaniach, bo baterie mogłyby się stosunkowo szybko wyładować.

Żywotność takich lamp stale rośnie dzięki zastosowaniu nowych technologii. Lampa akumulatorowa LED będzie świecić jeszcze dłużej dzięki energooszczędnemu źródłu światła. Pierwsze lampy akumulatorowe LED nie miały zbyt dużej mocy, ale obecnie nie ustępują one zwykłym żarówkom. Mogą mieć zarówno ciepłą, jak i zimną barwę światła, więc da się je łatwo dopasować do swoich potrzeb.

Solidna lampa akumulatorowa to podstawowe wyposażenie ekip budowlano-remontowych. Przydatne w czasie awarii prądu jak i po zmroku. Zimą bez nich pracę trzeba by kończyć już wczesnym popołudniem. Tu dostępne są różnorodne lampy marek takich jak Scangrip, Makita i Elwis.