Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Lasery

Produkty 1-32 z 119

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Nowoczesne narzędzia laserowe to coraz powszechniejsze rozwiązanie, które sprawdza się w wielu sytuacjach. Nie ma w tym nic dziwnego – są praktyczne, precyzyjne, a przy tym łatwe w obsłudze. Nie mogło więc zabraknąć ich również w ofercie naszego sklepu. 

W asortymencie, który proponujemy naszym klientom, znajduje się szereg urządzeń, które mogą być wykorzystywane podczas prac budowlanych, remontowych oraz naprawczych. Jednym z nich jest poziomica laserowa, która umożliwia sprawdzenie poziomu nawet dużych powierzchni. Oferujemy poziomice, które można z powodzeniem stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Silne wiązki światła, które emitują oferowane przez nas poziomice, zapewniają doskonałą widoczność w każdych warunkach. Poziomica laserowa jest prosta w obsłudze i bardzo precyzyjna. Umożliwia dokonywanie pomiarów na różnych wysokościach, dzięki czemu znacznie ułatwia pracę.

Nie jest to jedyne narzędzie laserowe, które znaleźć można w naszej ofercie. Zadbaliśmy o to, by w asortymencie sklepu znalazły się urządzenia pomagające w kreśleniu linii poziomych i pionowych, wyznaczaniu kątów, a nawet w układaniu płytek ceramicznych. Co więcej, zapewniamy również szeroki wybór przydatnych akcesoriów, dzięki którym praca staje się jeszcze łatwiejsza i bardziej efektywna.

Wszystkie poziomice laserowe oraz inne narzędzia, które oferujemy naszym klientom, to produkty znanych i cenionych marek, które wyróżniają się niezawodnością. Jednocześnie dostępne są w bardzo przystępnych cenach.