Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Greenworks

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Greenworks to wysokiej klasy elektronarzędzia ogrodowe. Technologia akumulatorowa jest atutem tego producenta. Jako pierwsi na świecie opracowali urządzenia wykorzystujące połączenie wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych.

Katalog produktów Greenworks

Otoczenie domu wymaga regularnej troski – porządkowania, zamiatania, przycinania, wycinania, czyszczenia. Poznaj innowacyjne narzędzia akumulatorowe Greenworks

Kosiarki akumulatorowe Greenworks

W ofercie znajdują się kosiarki akumulatorowe 40V oraz 60V. W obu grupach napięciowych kosiarki występują, w większości modeli, w dwóch wersjach wyposażeniowych - jako sama kosiarka, do której należy dokupić akumulator i ładowarkę oraz jako kompletny zestaw, czyli kosiarkę z akumulatorem i ładowarką.

Podkaszarki i kosy akumulatorowe Greenworks

W ofercie znajdują się podkaszarki akumulatorowe 24, 40V oraz 60V. Podobnie jak kosiarki występują, w większości modeli, w dwóch wersjach wyposażeniowych - jako sama podkaszarka / kosa, do której należy dokupić akumulator i ładowarkę oraz jako kompletny zestaw, czyli z akumulatorem i ładowarką.

Nożyce do żywopłotu Greenworks

Oferta nożyc obejmuje oprócz wersji 24, 40V i 60V, także małe nożyce do żywopłotu 7,2V. Występują też wersje do trawy oraz nożyce do żywopłotu na wysięgniku.

Dmuchawy Greenworks

Greenworks produkuje dmuchawy w wersji 24, 40V i 60V. Niektóre modele mają dodatkowo funkcję odkurzacza ogrodowego. Funkcja dmuchawy umożliwia zebranie liści i innych nieczystości w jedne miejsce, a funkcja odkurzacza pozwala je wciągnąć do worka.