Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Wózki warsztatowe

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Każdy, kto miał możliwość być w warsztacie wyposażonym w specjalny wózek na narzędzia, szybko przekonał się, jak dużą daje to wygodę. Wózek na kółkach można przemieszczać wszędzie tam, gdzie prowadzone są prace, więc wszystko jest pod ręką. System przegródek i uchwytów pozwala utrzymać idealny porządek wśród narzędzi, co jest tym trudniejsze, im więcej ich jest.

Każdy majsterkowicz może sam stworzyć wózek warsztatowy-samoróbkę. Zajmuje to jednak sporo czasu i zawsze mogą pojawić się niespodziewane problemy, jak np. niszczenie szuflad. Wybierając gotowy system, można mieć pewność co do jego solidności i szybko zaprowadzić porządek w garażu czy pracowni. Jeśli jednak w planach mimo wszystko jest wózek warsztatowy-samoróbka, warto tworzyć go na bazie gotowych ram czy platform z kółkami. Świadomość stabilnej podstawy daje większą pewność co do możliwości całej konstrukcji.

Najlepszym prezentem dla każdego, kto prowadzi warsztat, będzie wózek z wyposażeniem. 

Najlepsze składają się z setek elementów, takich jak klucze czy śrubokręty. Można też dostać tylko sam wózek warsztatowy bez wyposażenia i uzupełnić go o już posiadane sprzęty. Przed zakupem warto zwracać uwagę na jego stabilność, liczbę szuflad, a także to, czy łatwo się one otwierają. Można też kierować się renomą producenta. Tu dostępne są tylko wózki warsztatowe najlepszych marek, takich jak Bosch czy Ks Tools. Poza tym w ofercie posiadamy także stoły warsztatowe i zestawy narzędzi idealne do uzupełnienia swojego wózka. Warsztat dzięki nim szybko stanie się praktyczny.