Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Flex

Produkty 1-32 z 57

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Działalność firmy Flex rozpoczęła się w 1922 roku w warsztacie niedaleko Stuttgartu. Podobnie do większości niemieckich firm tworzących narzędzia, także Flex starał się stale poprawiać swoje wyroby. Od stworzenia pierwszej szlifierki ręcznej z logo Flex minęło już prawie sto lat, jednak duch wynalazców nadal jest widoczny wśród pracowników Flex.

Katalog produktów Flex

Elektronarzędzia to główna dziedzina produkcji firmy Flex. Narzędzia cechują się innowacyjnym, często nietypowym wyglądem. Głównym celem jest zapewnienie im funkcjonalności. Konstruktorzy dbają też o to, żeby urządzenia miały możliwie największą moc, przy niewielkiej wadze. Szukając mocnych ręcznych elektronarzędzi, warto obserwować promocje Flex.

Wśród tradycyjnych wiertarek i szlifierek można znaleźć nietypowe szlifierki z wysięgnikami Flex. Opinie o tych narzędziach pochodzą przede wszystkim od ekip budowlanych. Szlifierki z odsysaniem zwane żyrafami umożliwiają polerowanie sufitów operatorom stojącym na ziemi w wygodnej pozycji.

Gdzie znajdują zastosowanie wyroby Flex?

Tworzone przez profesjonalistów dla profesjonalistów - taka idea przyświeca konstruktorom firmy Flex. Elektronarzędzia rzeczywiście najchętniej wybierane są przez profesjonalne firmy. Sprawdzają się w przemyśle i produkcji, jednak najlepsze opinie zbierają wśród pracowników firm budowlanych. Używane są także w warsztatach blacharskich oraz podczas remontów w zakładach przemysłowych. Wówczas sprawdza się ogromna moc narzędzi, ich nietypowe konstrukcje i nieduży ciężar.

Narzędzia Flex to także sprzęt, który praktycznie się nie niszczy. Już na etapie produkcji poddawany jest szczegółowym badaniom i rygorystycznym testom jakościowym. Dzięki temu regularny serwis i czyszczenie narzędzi Flex wystarczy, żeby zapewnić im wieloletnie użytkowanie.