Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Wolfcraft

Produkty 1-32 z 48

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma Wolfcraft została założona w 1949 roku w Niemczech. Pomysłem na rozwój było tworzenie narzędzi ręcznych, które rzeczywiście ułatwią wykonywanie określonych prac. Narzędzia produkowane są z myślą o użytkownikach i niejednokrotnie po zbadaniu wybranego miejsca pracy. Takie podejście ułatwiło firmie Wolfcraft ekspansję na zagraniczne rynki. 

Od połowy lat 80 firma zaczęła otwierać nowe punkty dystrybucji i produkcji poza granicami Niemiec. Najpierw powstała filia w USA, a następnie kilka oddziałów w innych państwach Europy. Narzędzia Wolfcraft trafiły także do Polski, gdzie cieszą się popularnością i uznaniem.

Asortyment narzędzi Wolfcraft 

Asortyment Wolfcraft  to kilka tysięcy produktów, które cechują się nie tylko trwałością i funkcjonalnością. Na uwagę zasługuje przede wszystkim innowacyjne podejście do wykonywanych zadań. Narzędzia często przeznaczone są do wykonywania tylko konkretnego zadania i pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu. Poza stołami warsztatowymi, ściskami, czy akcesoriami do wyrzynarek Wolfcraft opinie na forach internetowych doceniają także statywy do szlifierek lub wiertarek.

Najpopularniejsze urządzenia Wolfcraft

Urządzenia Wolfcraft znane są z nowatorskich i oryginalnych rozwiązań. Wśród asortymentu producenta, na uwagę zasługuje przede wszystkim Wolfcraft przyrząd do połączeń kołkowych. To urządzenie sprawdzi się podczas prac stolarskich i ułatwia nawiercanie otworów w odpowiednich miejscach płyt lub desek. Innym godnym zainteresowania produktem jest Wolfcraft zestaw do niewidocznych połączeń. Ten sprzęt także sprawdza się w pracach stolarskich. Dzięki niemu możliwe jest nawiercanie otworów pod odpowiednim kątem, który pozwoli ukryć wkręty wewnątrz płyty. Jednocześnie zapewni trwałe połączenie elementom.