Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kombinerki

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Kombinerki to bardzo proste w obsłudze ręczne narzędzie, wywodzące się z rodziny szczypiec. Tego akcesorium nie może zabraknąć w domowym warsztacie – każdy powinien je mieć i wiedzieć, jak się go używa. Kombinerki świetnie sprawdzają się, kiedy trzeba coś uciąć albo przytrzymać. Ich zadaniem jest także przecinanie drutów oraz ściąganie izolacji z kabla.

Kombinerki to szczypce uniwersalne, które charakteryzują się płaskimi, prostymi szczękami. W ich środkowej części chwytnej znajduje się zaokrąglony otwór, ułatwiający przytrzymywanie przedmiotów o wyraźnym, walcowatym czy kulistym kształcie. Najbliżej rękojeści kombinerek znajduje się część zaostrzona, która świetnie sprawuje się podczas przecinania, natomiast część wewnętrzna pokryta jest poprzecznymi bruzdami, które skutecznie  utrudniają wyślizgnięcie się konkretnego przedmiotu. Uchwyt kombinerek pokryty jest izolatorem z tworzyw sztucznych lub z drewna.

Kombinerki cena – ile trzeba zapłacić , aby dostać dobry jakościowo sprzęt? Rynek oferuje wiele rodzajów kombinerek. Jedne są trwalsze, inne mniej, jedne wykonano z lepszych materiałów, inne z trochę gorszych. My możemy dobrać kombinerki w zależności od naszych preferencji, w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Możemy zakupić kombinerki za 30 zł, ale możemy też postawić na jakość i wysokiej trwałości materiały, płacąc w ten sposób ponad 70 zł za kombinerki. Cena zatem jest wyznacznikiem jakości. W naszym sklepie każdy z pewnością znajdzie coś w swoim przedziale!