Chwytaki i przyssawki

Chwytaki to rewelacyjne urządzenia ręczne, sprawdzające się głównie w budownictwie lub brukarstwie. Dzięki chwytakom można bez większych problemów przenieść bloczki betonowe, kostki, czy cegły. Ponadto radzą sobie z krawężnikami czy kilkoma cegłami na raz. Jest to niezwykłe udogodnienie dla pracowników oraz spora oszczędność czasu.

Przyssawki do płytek najlepiej sprawdzają się podczas pracy glazurnika. Przyssawka do glazury świetnie nadaje się do przenoszenia płytek oraz ich układania. Wspomaga mocowanie na kleju, nie trzeba używać rąk oraz brudzić się, wystarczy użyć przyssawki do płytek. Przyssawka do glazury zapobiega także tłuczeniu się płytek.

Przyssawka do płytek może posiadać jedną lub dwie przyssawki. Wszystko zależy od preferencji glazurnika oraz wielkości płytek, jakie będą przenoszone. Przyssawki posiadają wytrzymały korpus z aluminium, a także wygodny, ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu komfort pracy rośnie. Przyssawka do glazury świetnie sprawdza się także w przypadku szkła.

Na rynku istnieją także inne rodzaje przyssawek. Przykładem jest przyssawka do blachy, która charakteryzuje się ssawką płaską, posiadającą ożebrowanie na stronie wewnętrznej. Taki rodzaj tego narzędzia zapewnia większe tarcie pomiędzy blachą i przyssawką. Przyssawka do blachy potrafi przytrzymać arkusz blachy w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej.

W naszym sklepie oferujemy najlepsze modele przyssawek, które będą w stanie służyć przez bardzo długi czas. Nieważne, czy jesteś glazurnikiem, brukarzem czy blacharzem – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Przyssawka z pompką Ø 200 RUBI
  W magazynie
 2. Przyssawka pojedyncza do powierzchni chropowatych RUBI
  W magazynie
 3. Przyssawka podwójna do powierzchni chropowatych RUBI 66952
  W magazynie
 4. Przyssawka pojedyncza RUBI 65900
  W magazynie
 5. Przyssawka potrójna RUBI 66904
  W magazynie
 6. Przyssawka podwójna RUBI
  W magazynie

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka