Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Latarki akumulatorowe

Produkty 1-32 z 39

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Baterie w latarce sprawdzają się szczególnie do krótkiego oświetlania. Po kilkugodzinnej pracy komplet baterii może się wyczerpać. Dla kogoś, kto korzysta z latarki codziennie, baterie nie są więc zbyt opłacalnym zakupem.

Zamiast tego warto mieć latarkę akumulatorową. Moc akumulatora wystarczy średnio na kilka godzin. W najlepszych latarkach sprzęt świeci na jednym ładowaniu nawet przez kilkanaście godzin. Obecnie to możliwe dzięki technologii LED. Latarka akumulatorowa LED posiada stabilne źródło zasilania, a pobiera przy tym niewiele prądu w porównaniu do tradycyjnych modeli.

Do latarki akumulatorowej dołączona jest ładowarka. Służy ona do ładowania akumulatora. W większości modeli wystarczy kilka godzin, by całkowicie naładować urządzenie. Można więc bez problemu używać ich w dzień i ładować w nocy.

Istnieje wiele różnych rodzajów takich urządzeń. Latarka akumulatorowa-szperacz to rodzaj znany fanom survivalu i przygody w lesie. Daje mocny strumień światła, który jest w stanie rozświetlić duży obszar. Jeszcze dłużej na jednym ładowaniu wytrzyma minilatarka przypominająca kształtem długopis. Przyda się, gdy trzeba doświetlić niewielkie elementy podczas różnych prac.

Tu dostać można latarki takich marek jak Milwaukee, Makita czy Scangrip. Zarówno poręczne modele, które można zawiesić przy szlufce od spodni, jak i większe latarki akumulatorowe LED na stojaku do oświetlania placów budowy. Można do nich dokupić niezbędne akcesoria, takie jak wymienne akumulatory czy żarówki.