Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Mleczka polerskie

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Pojedyncza naprawa ubytku w lakierze wraz z polerowaniem karoserii może kosztować setki złotych. Nic dziwnego, że wiele osób dokonuje drobnych zabiegów pielęgnacyjnych swojego samochodu w domu. Służą do tego mleczka polerskie, dzięki którym można uzyskać efekt jak z profesjonalnego serwisu.

Za pomocą podkładu i szpachli da się uzupełnić nawet największe ubytki w lakierze. Pasta polerska służy do wygładzania powierzchni, a za pomocą mleczka polerskiego można ją nabłyszczyć. W ten sposób szybko da się uzyskać efekt jak prosto z salonu. Dodatkowo zawarte w mleczkach polerskich substancje mogą pielęgnować karoserię i zabezpieczyć ją przed szkodliwymi czynnikami.

Warto wybierać mleczka polerskie najlepszych marek i szukać takich, które zostały stworzone specjalnie z myślą o konkretnych problemach karoserii. W naszym sklepie dostępne są mleczka polerskie przeciwko efektowi hologramu, nabłyszczające i do uzupełniania ubytków. Wszystkie dostępne są w poręcznych butelkach idealnych do codziennych zastosowań. Można kupić również akcesoria do nabłyszczania, takie jak kołpaki i tarcze polerskie. W ofercie jest wszystko, co przydaje się podczas polerowania ręcznego, jak i maszynowego.

Choć mleczka do polerowania kojarzą się z motoryzacją, to mogą być stosowane również w innych miejscach niż samochody. Przy renowacji mebli stosuje się mleczka nabłyszczające do politury. Osobne przydadzą się do szyb czy powierzchni plastikowych. Te ostatnie sprawdzą się również w samochodzie – do polerowania oprawy świateł.