KALKULATOR  RAT

Tivoly

Historia firmy Tivoly sięga roku 1917, kiedy to młody konstruktor Lucien Tivoly we francuskim miasteczku Tours-en-Savoie uruchomił pierwsze maszyny do tworzenia wierteł. Początkowo były to akcesoria do wiertarek ręcznych, jednak z czasem asortyment powiększył się o wiertła do urządzeń elektrycznych. Intensywnie inwestowano także w rozwój produkcji opakowań do wierteł.

Przez dekady zarząd firmy składał się przede wszystkim z członków rodziny Tivoly. Firma realizowała swój plan dotyczący poszerzania oferty produktowej i inwestowania w rozwijające się rynki. Obecnie produkty Tivoly produkowane i sprzedawane są na całym świecie. Oddział w Polsce ułatwia rodzimym klientom zaopatrywanie się w różnorodny sprzęt z katalogu firmowego.

Oferta narzędzi Tivoly

Katalog narzędziowy Tivoly zawiera ogromną ilość różnorodnych narzędzi do obróbki drewna. Największą część asortymentu stanowią wiertła i bity do elektronarzędzi. Można sięgnąć po wiertła przeznaczone do pracy z różnymi materiałami, otwornice, a także akcesoria do cięcia. Dobre opinie zbierają również elektryczne ostrzałki do wierteł. Sporym zainteresowaniem cieszą się komplety akcesoriów w funkcjonalnych opakowaniach.

Dla kogo przeznaczone są narzędzia Tivoly?

Tivoly od początku działalności zabiegało o stworzenie możliwie najszerszej oferty produktów i dotarcie do wielu branży. Dziś po asortyment z logo Tivoly sięgają zakłady przemysłowe i firmy budowlane. Doceniana jest ich trwałość i wysoka wydajność. Z kolei funkcjonalne pudełka z kompletami wierteł i końcówek do elektronarzędzi to obiekt zainteresowania prywatnych użytkowników i branży DiY. 

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Ostrzałka Tivoly DRILLDOCTOR 750 w torbie

  Wydłużony czas realizacji
 2. Zestaw wierteł SDS-plus 4-10mm Tivoly (12 szt.)
  W magazynie
 3. Wiertła i bity zestaw 46 elementów TIVOLY

  Wydłużony czas realizacji
 4. Uniwersalny klucz nasadowy Tivoly GATOR GRIP
  W magazynie
 5. Przystawka 2,5-19mm do Tivoly DRILL DOCTOR

  Wydłużony czas realizacji
 6. głowica Drilldoctor 180 Tivoly 11111720001

  Wydłużony czas realizacji
 7. Głowica ostrząca 100 do Tivoly DRILL DOCTOR

  Wydłużony czas realizacji
 8. Przyrząd do ostrzenia wierteł Tivoly DRILLDOCTOR 750 w walizce

  Wydłużony czas realizacji
 9. Przyrząd do ostrzenia wierteł Tivoly DRILL DOCTOR 500

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka