KALKULATOR  RAT

Tivoly

Historia firmy Tivoly sięga roku 1917, kiedy to młody konstruktor Lucien Tivoly we francuskim miasteczku Tours-en-Savoie uruchomił pierwsze maszyny do tworzenia wierteł. Początkowo były to akcesoria do wiertarek ręcznych, jednak z czasem asortyment powiększył się o wiertła do urządzeń elektrycznych. Intensywnie inwestowano także w rozwój produkcji opakowań do wierteł.

Przez dekady zarząd firmy składał się przede wszystkim z członków rodziny Tivoly. Firma realizowała swój plan dotyczący poszerzania oferty produktowej i inwestowania w rozwijające się rynki. Obecnie produkty Tivoly produkowane i sprzedawane są na całym świecie. Oddział w Polsce ułatwia rodzimym klientom zaopatrywanie się w różnorodny sprzęt z katalogu firmowego.

Oferta narzędzi Tivoly

Katalog narzędziowy Tivoly zawiera ogromną ilość różnorodnych narzędzi do obróbki drewna. Największą część asortymentu stanowią wiertła i bity do elektronarzędzi. Można sięgnąć po wiertła przeznaczone do pracy z różnymi materiałami, otwornice, a także akcesoria do cięcia. Dobre opinie zbierają również elektryczne ostrzałki do wierteł. Sporym zainteresowaniem cieszą się komplety akcesoriów w funkcjonalnych opakowaniach.

Dla kogo przeznaczone są narzędzia Tivoly?

Tivoly od początku działalności zabiegało o stworzenie możliwie najszerszej oferty produktów i dotarcie do wielu branży. Dziś po asortyment z logo Tivoly sięgają zakłady przemysłowe i firmy budowlane. Doceniana jest ich trwałość i wysoka wydajność. Z kolei funkcjonalne pudełka z kompletami wierteł i końcówek do elektronarzędzi to obiekt zainteresowania prywatnych użytkowników i branży DiY. 

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Ostrzałka Tivoly DRILLDOCTOR 750 w torbie
  W magazynie
 2. Zestaw wierteł SDS-plus 4-10mm Tivoly (12 szt.)
  W magazynie
 3. Uniwersalny klucz nasadowy Tivoly GATOR GRIP
  W magazynie
 4. Przystawka 2,5-19mm do Tivoly DRILL DOCTOR

  Wydłużony czas realizacji
 5. głowica Drilldoctor 180 Tivoly 11111720001
  W magazynie
 6. Głowica ostrząca 100 do Tivoly DRILL DOCTOR
  W magazynie
 7. Przyrząd do ostrzenia wierteł Tivoly DRILLDOCTOR 750 w walizce

  Wydłużony czas realizacji
 8. Przyrząd do ostrzenia wierteł Tivoly DRILL DOCTOR 500

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka