Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Tivoly

Produkty 1-32 z 69

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Historia firmy Tivoly sięga roku 1917, kiedy to młody konstruktor Lucien Tivoly we francuskim miasteczku Tours-en-Savoie uruchomił pierwsze maszyny do tworzenia wierteł. Początkowo były to akcesoria do wiertarek ręcznych, jednak z czasem asortyment powiększył się o wiertła do urządzeń elektrycznych. Intensywnie inwestowano także w rozwój produkcji opakowań do wierteł.

Przez dekady zarząd firmy składał się przede wszystkim z członków rodziny Tivoly. Firma realizowała swój plan dotyczący poszerzania oferty produktowej i inwestowania w rozwijające się rynki. Obecnie produkty Tivoly produkowane i sprzedawane są na całym świecie. Oddział w Polsce ułatwia rodzimym klientom zaopatrywanie się w różnorodny sprzęt z katalogu firmowego.

Oferta narzędzi Tivoly

Katalog narzędziowy Tivoly zawiera ogromną ilość różnorodnych narzędzi do obróbki drewna. Największą część asortymentu stanowią wiertła i bity do elektronarzędzi. Można sięgnąć po wiertła przeznaczone do pracy z różnymi materiałami, otwornice, a także akcesoria do cięcia. Dobre opinie zbierają również elektryczne ostrzałki do wierteł. Sporym zainteresowaniem cieszą się komplety akcesoriów w funkcjonalnych opakowaniach.

Dla kogo przeznaczone są narzędzia Tivoly?

Tivoly od początku działalności zabiegało o stworzenie możliwie najszerszej oferty produktów i dotarcie do wielu branży. Dziś po asortyment z logo Tivoly sięgają zakłady przemysłowe i firmy budowlane. Doceniana jest ich trwałość i wysoka wydajność. Z kolei funkcjonalne pudełka z kompletami wierteł i końcówek do elektronarzędzi to obiekt zainteresowania prywatnych użytkowników i branży DiY.