Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kątomierze

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Kątomierz jest najprostszym i najdokładniejszym narzędziem, które umożliwia pomiar wielkości kąta. To akcesorium używane jest wielu pracach stolarskich, budowlanych, ciesielskich, czy ślusarskich. Aktualnie na rynku można znaleźć wiele różnych kątomierzy – od ręcznych, drewnianych, metalowych, po nastawne, cyfrowe i elektroniczne. Są tam także narzędzia dostosowane pod dane profesje, takie jak kątomierz ślusarski.

Kątomierz budowlany jest praktycznym akcesorium, które wspomaga wyznaczanie i pomiar kątów. Idealnie sprawdza się podczas prac ciesielskich, przy montażu ścian nośnych i działowych, kształtowania poddaszy i więźby dachowej. Profesjonalny kątomierz stolarski składa się z dwóch prostokątnych profili, najczęściej aluminiowych lub stalowych. Na owych profilach znajduje się podziałka, pozwalająca na wymierzenie stopni od 0 do 270. Oprócz tego urządzenia na Industrii24 znajdziesz też kątomierz ciesielski oraz kątomierz stolarski.

Kątomierz do dokręcania śrub to praktyczne akcesorium, które niezbędne jest podczas prac naprawczych w samochodzie. Narzędzie to idealnie sprawdza się podczas prawidłowego dokręcania śrub, nieważne, czy jest to przydomowy garaż, czy profesjonalny serwis motoryzacyjny. Kątomierz do dokręcania śrub jest wykonany z metalu, co zapewnia długą żywotność tego akcesorium, a ponadto posiada przejrzysty wskaźnik informujący o kącie nachylenia elementu.

Kątomierz nastawny jest profesjonalną odmianą tego narzędzia. Pozwala wykonać bardzo dokładne pomiary, posiada też podziałkę, która ułatwia wyznaczanie kątów. To narzędzie wykonane jest z wysokiej jakości aluminium, które zapewnia długą trwałość.