Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Młotki

Produkty 1-32 z 211

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Młotki to popularne i niezbędne w każdym domu narzędzia. Używa się ich do drobnych napraw, do majsterkowania w garażu czy gospodarstwie. Praktycznie każdy mężczyzna w swojej skrzyneczce z narzędziami posiada minimum jeden młotek, niezależnie od tego, czy spędza dużo czasu na naprawach, czy zajmuje się tym raz do roku. Młotek to jedno z najstarszych narzędzi, jakie powstało dzięki człowiekowi. Służy do wbijania gwoździ, usuwania różnych elementów, klepania kosy i wielu innych czynności. Bez młotka nie bylibyśmy w stanie wbić gwoździa do ściany, na którym zawiśnie zdjęcie czy też zbić małej skrzyneczki na ziemniaki lub zabawki.

Młotek do klepania kosy jest jednym z popularniejszych rodzajów młotków. Służy gospodarzom do wyklepywania kosy na kowadle. Młotek do klepania kosy najczęściej posiada specjalnie ukształtowany dwustronny obuch lub rąb, który umożliwia precyzyjną pracę, a także wspomaga wyczucie klepiącego. Profesjonalny młotek do klepania kosy musi być dobrze wyważony, aby kosa, która wyjdzie spod niego, była maksymalnie ostra.

Młotek 5 kg to bardzo masywne narzędzie. Najczęściej posiada drewniany trzonek i charakteryzuje się ręcznym kuciem. Cena młotków jest bardzo zróżnicowana, wszystko zależy od rodzaju młotka oraz marki producenta. Zakres cenowy tego prostego narzędzia może wahać się od kilkunastu, do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych. Aby wybrać dla siebie najlepszy możliwy młotek, warto przejrzeć opinie w sklepach internetowych czy pospacerować po forach internetowych.