Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Spit

Produkty 1-32 z 40

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma Spit powstała we Francji w roku 1952 i dziś należy do ważnych producentów narzędzi dla budownictwa. Pierwszymi urządzeniami, jakie znalazły się w katalogu produktów, były osadzaki prochowe. Dzięki nim prace montażowe na budowach przebiegały znacznie szybciej. Do dziś narzędzia pneumatyczne i gazowe zbierają bardzo dobre opinie wśród konsumentów.

Na początku lat 80 firma Spit weszła w skład amerykańskiego koncernu Illinois Tool Works Inc, jednego z największych dostawców narzędzi na świecie. Narzędzia Spit nadal niezmiennie produkowane są w tym samym miejscu i pod własnym logo. Będąc częścią ITW, firma łatwiej mogła rozszerzyć dystrybucję poza granice Francji. Powstało kilkaset oddziałów na całym świecie, a od lat 90 oddziały firmy znajdują się także w Polsce. To ułatwia serwis i przyspiesza procedury w ramach gwarancji.

Akcesoria w katalogu Spit i ich zastosowanie

Przez dekady firma Spit nie zmieniła profilu swojej produkcji. Trwałe i mocne gwoździarki i inne narzędzia wykorzystujące proch lub gaz to ciągle główna linia jej zainteresowania. W katalogu można znaleźć także akcesoria do montażu, takie jak naboje z gazem i specjalne systemy mocowania. Produkty te sprawdzają się w szczególności podczas trudnych prac montażowych na budowach.

Katalog Spit obejmuje także inne linie produktów. Dobrych opinii doczekały się między innymi trwałe i wydajne elektronarzędzia. Należą do nich specjalne wiertarki do płyt g-k, szlifierki kątowe, czy wkrętarki akumulatorowe. Często można trafić na promocje dotyczące odkurzaczy przemysłowych z logo Spit. Warto wyposażyć swoją firmę w wiele różnorodnych produktów od Spit, ponieważ znacznie ułatwi to serwis narzędzi.