Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Lusterka inspekcyjne

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Zajmując się pracą w warsztacie samochodowym, niejednokrotnie zmagamy się z problemem ograniczonej widoczności niektórych elementów silnika. Sprawdzenie, czy niektóre komponenty są odpowiednio zamontowane, wymaga użycia odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Jednym z przydatnych urządzeń jest lusterko inspekcyjne. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nie zabrakło go w naszej ofercie.

Czym jest lusterko inspekcyjne? Mówiąc najprościej, to lusterko na długiej rączce, która nierzadko wyposażona jest również w teleskop, który pozwala dostosować długość uchwytu do naszych potrzeb, oraz przegub, dzięki któremu możemy odpowiednio wygiąć lusterko, by uzyskać maksymalną widoczność. Lusterko inspekcyjne może mieć różne rozmiary i kształty, przez co możemy dopasować narzędzie do rodzaju wykonywanej pracy. 

Produkt ten jest wprost niezastąpiony w zakładach mechanicznych oraz warsztatach samochodowych. Dzięki niemu możemy dotrzeć do każdego, nawet najbardziej niedostępnego elementu silnika bez konieczności demontażu wszystkich jego części. W ten sposób prace mogą przebiegać sprawniej i efektywniej.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór lusterek inspekcyjnych wyprodukowanych przez czołowych producentów słynących z najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu oferowane przez nas produkty są solidne, estetyczne, charakteryzują się też ergonomicznym kształtem. Są funkcjonalne i trwałe. Posłużą ci więc przez długi czas. Co więcej, dostępne są w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach.