Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Szlifierki do betonu

Produkty 20

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Zastosowanie ręcznej szlifierki do betonu jest sposobem na przyspieszenie trudnych prac budowlanych. Użycie szlifierki lub frezarki przypomina cięcie betonu szlifierką kątową, jednak jest bardziej wydajne. Ręczna szlifierka do betonu wyposażona w odpowiednie zakończenie może wycinać bruzdy pod instalacje. Radzi sobie z kotwami chemicznymi i elementami metalowymi zatopionymi w betonie. Dobra szlifierka do betonu z odkurzaczem może też być stosowana do zdejmowania powierzchni betonu do renowacji. 

 

Czy warto kupować ręczne szlifierki do betonu?

Choć na wielu placach budowy wykonuje się cięcie betonu szlifierką kątową, nie jest to najlepszym rozwiązaniem. Nieodpowiednio dobrana moc i tarcze mogą doprowadzić do zniszczenia urządzenia. Ręczna szlifierka do betonu to urządzenie o dopasowanej mocy, które dodatkowo można wyposażyć w odpowiednią tarczę. Świetnym rozwiązaniem będzie szlifierka do betonu z odkurzaczem, dzięki której można utrzymać stanowisko pracy w czystości. W asortymencie tej grupy produktów znajdują się także frezarki do betonu, które poradzą sobie w najtrudniejszych zadaniach.


Dla wielu osób, którym potrzebna jest szlifierka do betonu, wypożyczalnia sprzętu budowlanego to jedyne miejsce, gdzie można nabyć takie urządzenie. Jednak tylko w przypadku, kiedy nagle potrzebna nam będzie szlifierka do betonu, wypożyczalnia w Warszawie lub w innych dużych miastach może być jedyną deską ratunku. Jeśli regularnie w naszej firmie będzie stosowana szlifierka do betonu, wynajem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Warto wówczas sięgnąć po urządzenia zgromadzone w tej grupie.