Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Statywy

Produkty 1-32 z 38

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Podczas wykonywania prac naprawczych lub pomiarów warto zapewnić sobie maksymalny komfort i wygodę. Pomóc w tym mogą nowoczesne akcesoria, dzięki którym możemy pracować bardziej efektywnie i precyzyjnie, nie narażając się przy tym np. na nieprawidłową pozycję ciała.

Wśród wielu dostępnych rozwiązań, na szczególną uwagę zasługują statywy, które dostępne są również w ofercie naszego sklepu. To stosunkowo niedrogie, a przy tym bardzo przydatne akcesoria, które znajdują szerokie zastosowanie.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi statywy do urządzeń pomiarowych. Dzięki nim laserowe mierzenie odległości staje się znacznie łatwiejsze, a przy tym bardziej precyzyjne. Zapewniają bowiem odpowiednie ułożenie miernika i zapobiegają jego przesunięciu w trakcie wykonywania pomiaru. Statywy są lekkie, po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, a ich rozkładanie jest proste i intuicyjne. Dostępne w szerokiej ofercie modeli i wymiarów dają gwarancję, że znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy również statywy wielofunkcyjne, które mogą służyć do ustawiania wielu różnych urządzeń i narzędzi, takich jak wiertarki czy szlifierki. W naszym asortymencie nie brakuje również statywów demonstracyjnych. 

Wszystkie dostępne statywy wyróżniają się wykonaniem z lekkich, a jednocześnie solidnych materiałów. To produkty znanych i cenionych producentów, którzy dbają o jakość swoich wyrobów. Dzięki temu masz pewność, że posłużą ci przez długi czas, doskonale spełniając swoją funkcję. Na uwagę zasługuje również ich przystępna cena.