Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Agregaty prądotwórcze

Produkty 1-32 z 86

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Dostęp do energii elektrycznej w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie. Niestety, awarie i przerwy w dostawie prądu wciąż się zdarzają. Warto zabezpieczyć się na ich wpadek. Pomóc w tym może nam generator prądu, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie stałego dostępu do energii elektrycznej.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne agregaty prądotwórcze. Ceny urządzeń, podobnie jak ich parametry, są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy z naszych klientów może wybrać idealne urządzenie dla siebie. Proponujemy zarówno małe agregaty prądotwórcze, o mocy 3kw, które są idealnym rozwiązaniem do użytku w domu, na kempingu lub biwaku, jak i urządzenia o mocy wynoszącej nawet 20kw. Tego typu agregaty sprawdzą się na placach budowy oraz w innych miejscach pracy.

Ciekawą propozycją dla naszych klientów jest agregat prądotwórczy z automatycznym rozruchem. Urządzenie to samoczynnie załącza się przy zaniku napięcia w sieci oraz kończy swoją pracę w momencie jego powrotu. Dzięki temu możliwe jest zachowanie ciągłości w dostawie energii elektrycznej.

Na szczególną uwagę zasługuje także urządzenie prądotwórcze firmy Promac. To najwyższa jakość, która sprawia, że nawet agregat prądotwórczy używany od tego producenta przewyższa wydajnością nowe urządzenia innych marek.

W ofercie naszego sklepu znajdują się również części do agregatów prądotwórczych, takie jak kranik paliwa do agregatu, regulator napięcia AVR czy kondensator do agregatu prądotwórczego. Zapewniamy naprawy serwisowe i gwarancyjne.