Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Stabila

Produkty 1-32 z 134

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Maikammer jest miastem w Niemczech, gdzie w roku 1820 została założona firma produkująca akcesoria miernicze, nazwana później Stabila. Dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych rynków zbytu firma stała się potentatem na rynku niemieckim, a później także europejskim.

Dziś firma Stabila zatrudnia ponad pół tysiąca pracowników, a zarządzana jest przez potomków założycieli. Charakterystyczne żółte produkty sprzedawane są w ponad 70 krajach na świecie. Dzięki oddziałowi Stabila Polska, akcesoria pomiarowe trafiają także do naszego kraju. Opinie rodzimych użytkowników często potwierdzają, że logo Stabila to gwarancja wysokiej jakości i ogromnej żywotności narzędzi.

Katalog produktów Stabila i ich zastosowanie

Przez 200 lat istnienia firmy profil jej działalności niewiele się zmienił. Nadal głównym nurtem działalności jest tworzenie akcesoriów mierniczych. Spośród kilkudziesięciu wyrobów najlepsze opinie zbierają automatyczne kieszonkowe taśmy miernicze. Dostępne są w różnych długościach i kształtach. Ich popularność, trwałość i funkcjonalność wpływają na fakt, że znajdują one zastosowanie zarówno u profesjonalistów, jak i w warsztacie majsterkowicza.

Innym tradycyjnym wyrobem, jaki tworzy Stabila, są poziomice. Te urządzenia najczęściej trafiają do firm z branży budowlanej, ale zdobywają uznanie także w pracach domowych i w warsztacie. Katalog produktów obejmuje również urządzenia pomiarowe wyposażone w laser. Promocje na dalmierze czy lasery rotacyjne zwiększają zainteresowanie tymi akcesoriami w branży budowlanej i przemyśle.