Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Celma

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

także tworzeniem narzędzi ręcznych. Do 1959 roku w fabrykach Celma tworzone były ręczne narzędzia dla przemysłu, jednak w grudniu tamtego roku stworzono pierwszą wiertarkę elektryczną z logo Celma. Elektronarzędzia od tej pory zostały główną dziedziną produkcji, dzięki czemu producent stał się jedynym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce. Choć część wyrobów dostępna jest tylko w określonych źródłach dystrybucji Celma, opinie o produktach są bardzo korzystne.

Zastosowanie produktów Celma

W katalogu produktów Celma można znaleźć między innymi szlifierki kątowe, wiertarko-wkrętarki akumulatorowe i młoty udarowe. Jednak największą popularność zdobyły oczywiście wiertarki Celma. Opinie o tych urządzeniach są na ogół dobre. Klienci zwracają uwagę na świetny stosunek ceny do jakości. Z logo Celma pojawiają się także akcesoria do tych narzędzi, takie jak tarcze albo dyski.

Niska cena produktów sprawia, że najczęściej to w gospodarstwach domowych używane są elektronarzędzia i akcesoria Celma. Opinie pozytywne zbiera także seria narzędzi profesjonalnych oraz trwałych akcesoriów do szlifierek. Dlatego część z nich dedykowana jest przemysłowi i produkcji.

Serwis i gwarancja narzędzi Celma

Lokalizacja w naszym kraju i centralny serwis gwarancyjny sprawiają, że naprawy w ramach gwarancji realizowane są błyskawicznie przez punkty Celma. Części do narzędzi można zakupić za pośrednictwem strony internetowej. Z kolei każdy otwierany przez Celma sklep firmowy i serwis zajmuje się naprawami pogwarancyjnymi. Dzięki temu klienci korzystający z katalogu produktów będą usatysfakcjonowani.