KALKULATOR  RAT

Celma

także tworzeniem narzędzi ręcznych. Do 1959 roku w fabrykach Celma tworzone były ręczne narzędzia dla przemysłu, jednak w grudniu tamtego roku stworzono pierwszą wiertarkę elektryczną z logo Celma. Elektronarzędzia od tej pory zostały główną dziedziną produkcji, dzięki czemu producent stał się jedynym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce. Choć część wyrobów dostępna jest tylko w określonych źródłach dystrybucji Celma, opinie o produktach są bardzo korzystne.

Zastosowanie produktów Celma

W katalogu produktów Celma można znaleźć między innymi szlifierki kątowe, wiertarko-wkrętarki akumulatorowe i młoty udarowe. Jednak największą popularność zdobyły oczywiście wiertarki Celma. Opinie o tych urządzeniach są na ogół dobre. Klienci zwracają uwagę na świetny stosunek ceny do jakości. Z logo Celma pojawiają się także akcesoria do tych narzędzi, takie jak tarcze albo dyski.

Niska cena produktów sprawia, że najczęściej to w gospodarstwach domowych używane są elektronarzędzia i akcesoria Celma. Opinie pozytywne zbiera także seria narzędzi profesjonalnych oraz trwałych akcesoriów do szlifierek. Dlatego część z nich dedykowana jest przemysłowi i produkcji.

Serwis i gwarancja narzędzi Celma

Lokalizacja w naszym kraju i centralny serwis gwarancyjny sprawiają, że naprawy w ramach gwarancji realizowane są błyskawicznie przez punkty Celma. Części do narzędzi można zakupić za pośrednictwem strony internetowej. Z kolei każdy otwierany przez Celma sklep firmowy i serwis zajmuje się naprawami pogwarancyjnymi. Dzięki temu klienci korzystający z katalogu produktów będą usatysfakcjonowani.

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Dysk elastyczny Celma NSLZ113

  Wydłużony czas realizacji
 2. Dysk elastyczny Celma NSLZ230

  Wydłużony czas realizacji
 3. Dysk elastyczny Celma NSLZ170

  Wydłużony czas realizacji
 4. Dysk elastyczny Celma NSLZ125
  W magazynie
 5. Nóż tnący Celma nr 2 do PRMk2
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 6. Wiertarka dwubiegowa Celma PRCr 10/6AEO
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 7. Wiertarka dwubiegowa Celma PRCr10/6S
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka