Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Senator

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Marka Senator to linia produktów firmy Cromwell, która powstała w 1970 roku w brytyjskim Leicester. Logo Senator pojawia się na profesjonalnych narzędziach warsztatowych, które przeznaczone są do porządkowania miejsca pracy. Estetyczne wykończenie i funkcjonalność narzędzi mają wpływ na ich popularność. Będąc częścią międzynarodowego koncernu, marka Senator trafia na wiele światowych rynków w tym także do Polski. Dzięki temu serwis i naprawa w ramach gwarancji załatwiane są bardzo szybko.

Katalog narzędzi Senator

Narzędzia Senator to przede wszystkim akcesoria do ręcznych prac warsztatowych. Produkty wykonywane są z trwałych materiałów i wysokiej jakości stali. Zastosowanie do produkcji nowoczesnych maszyn sprawia, że wyroby są dokładnie wykończone, a koszt produkcji nie jest wysoki.

Narzędzia Senator mają charakterystyczne błękitne elementy na obudowach i uchwytach. Do najbardziej popularnych należą pilniki i akcesoria stolarskie. Dobre opinie można usłyszeć także o wiertłach do różnych materiałów budowlanych. Częste promocje dotyczą głównie kompletów narzędzi zamkniętych w funkcjonalnych opakowaniach. 

Gdzie przydadzą się produkty marki Senator?

Ręczne narzędzia warsztatowe znajdą zastosowanie przede wszystkim w manufakturze. Podczas drobnych prac stolarskich wymagających precyzji z pewnością sprawdzą się wyroby z logo Senator. Opinie na forach internetowych podkreślają ich funkcjonalność i żywotność. To sprawdzi się także w zakładach ślusarskich i warsztatach samochodowych.

Sporo artykułów Senator trafia także do użytku prywatnego. Te precyzyjne urządzenia sprawdzają się głównie w modelarstwie. Majsterkowicze z pewnością docenią także trwałe opakowania, które pozwolą utrzymać sprzęt w porządku.