Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Szczotki

Produkty 1-32 z 151

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Szczotka druciana to narzędzie wykorzystywane od lat, a mimo to wciąż jedno z najbardziej skutecznych. Służy ona do usuwania najtwardszych powłok i zaschniętego brudu. Występuje w wielu różnych wariantach. Klasyczna to druciane włosie zamocowane na drewnianym trzonku. Idealne do szorowania zaniedbanych podłóg czy ścian. Często zerwanie warstwy wierzchniej za pomocą szczotki drucianej jest pierwszym etapem remontu i renowacji mebli czy aut.

Z drutu wykonana jest też szczotka do czyszczenia felg. Praktyczna w domu i przy remoncie jest druciana szczotka na wysięgniku, która pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca i od razu usunąć z nich brud. Najmniejsze szczotki druciane przypominają szczoteczki do zębów i służą do szorowania fug czy zakamarków, a klasyczne druciaki przydają się nawet na co dzień w kuchni. Również czyszczenie grilla trudno wyobrazić sobie bez tego rodzaju szczotki.

Szczotka druciana przydaje się również przy profesjonalnej obróbce metalu. W formie specjalnych krążków można dostać szczotkę drucianą na szlifierkę, która pomoże usunąć rdzę czy doczyścić wyjątkowo brudne powłoki. Znaleźć tu można szczotkę garnkową Bosch czy szczotkę drucianą do szlifierek kątowych DeWalt. Zwykłą wiertarkę można wykorzystać do czyszczenia wnętrz rur czy trudno dostępnych miejsc dzięki szczotce pędzlowej. Najbardziej wytrzymała jest szczotka stalowa i obracana szczotka ścierna. W przypadku tej ostatniej dodatkowo można wybrać jej ziarnistość, by jeszcze lepiej służyła do konkretnych zadań.