Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Rothenberger

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Rothenberger to niemieckie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją narzędzi i akcesoriów do kanalizacji. Zostało założone w 1949 roku i od tej pory konsekwentnie działa w tej samej branży. Dobre opinie na temat produktów i ciągłe spoglądanie na potrzeby klientów prowadzą do rozwoju firmy.

Dziś Rothenberger ze swoją ofertą i katalogiem produktów dociera do milionów klientów na całym świecie. W skład grupy wchodzi ponad 50 mniejszych firm, które zatrudniają prawie 2 000 pracowników. W ponad 30 krajach znajdują się oddziały Rothenberger. Sklep i punkt serwisowy znajduje się także w Polsce, gdzie powstał już w 1997 roku. Tak globalna polityka Rothenberger to gwarancja łatwej dostępności produktów i opieki serwisowej.

Produkty hydrauliczne w katalogu Rothenberger

Głównym nurtem produktów, które wychodzą na rynek z logo Rothenberger, są akcesoria do prac hydraulicznych. Należą do nich między innymi ręczne narzędzia, wśród których dobre opinie mają klucze i zaciskarki Rothenberger. Opinie na forach internetowych wysoko stawiają także narzędzia akumulatorowe do zaciskania rur.

W katalogu Rothenberger znajdują się także urządzenia elektroniczne, które służą do penetrowania instalacji sanitarnych. Część z nich przeznaczonych jest także do czyszczenia układów. Katalog zawiera wszelkie akcesoria do cięcia, kształtowania i łączenia rur w instalacjach sanitarnych.

Pozostałe narzędzia Rothenberger

W katalogu produktów Rothenberger cennik obejmuje także produkty nie bezpośrednio przypisane do branży instalacyjnej. Bardziej uniwersalne zastosowanie mogą mieć elektronarzędzia. Szczególnie dobre opinie otrzymują młotowiertarki i szlifierki akumulatorowe. W użytku domowym i niewielkich warsztatach sprawdzą się narzędzia ręczne, czy torby narzędziowe.