Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Ściągacze

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Wykonywanie prac remontowych i naprawczych w samochodzie wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Bardzo wiele elementów pojazdu jest bowiem bardzo trudna w montażu oraz demontażu. Jednym z narzędzi, które doskonale sprawdzają się w takich sytuacjach, są ściągacze. W naszym sklepie dostępne są w szerokiej ofercie wariantów i modeli, które pełnią różne funkcje. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć to, czego potrzebuje.

Oferujemy ściągacze, które znajdują zastosowanie w czasie napraw samochodów. Są to między innymi narzędzia takie jak ściągacz do łożysk, ściągacz sworzni oraz ściągacz do koła pasowego czy ściągacz do bębnów. Za ich pomocą możemy znacznie skrócić czas demontażu wspomnianych elementów, a przy tym zyskać pewność, że nie zostaną one uszkodzone. W naszym sklepie znajdziesz również ściągacz do gałek, dzięki któremu demontaż przegubów kulistych nie będzie problemem.

Kolejnym rodzajem narzędzia, który oferujemy, jest ściągacz do tapicerki. To narzędzie, dzięki któremu możemy bezpiecznie, sprawnie i komfortowo demontować listwy, spinki i elementy tapicerki samochodowej bez obawy o ich uszkodzenie. W naszej ofercie znajduje się również ściągacz do simeringów, służący do demontażu pierścieni uszczelniających. 

Wszystkie ściągacze oferowane przez nasz sklep to wysoka jakość materiałów oraz profesjonalne wykonanie. Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas wykonywania prac. Są solidne, trwałe, a przy tym dostępne w dobrej, przystępnej cenie.