Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Dalmierze

Produkty 1-32 z 37

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Precyzyjne wykonywanie pomiarów jest niezwykle istotne nie tylko na placu budowy. Warto więc wyposażyć się w urządzenia, które nam to ułatwią. Jednym z nich jest dalmierz laserowy. Cena tego narzędzia w ofercie naszego sklepu jest naprawdę atrakcyjna, a możliwości, jakie daje, znacząco ułatwiają wykonywanie prac. 

Dalmierz laserowy to urządzenie, którego rolą jest wykonywanie pomiarów, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Dalmierz elektroniczny z powodzeniem może więc zastąpić tradycyjne miary. Urządzenie tego typu jest niezwykle dokładne, co więcej, dobry laserowy miernik odległości może być wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak zapamiętywanie pomiarów, czy wykonywanie na nich działań matematycznych. Dzięki temu odległościomierz laserowy pozwala na skrócenie czasu pracy i daje nam gwarancję dokładności wykonanych pomiarów. 

Mechanizm działania dalmierza laserowego jest bardzo prosty i opiera się na czasie przelotu wiązki laserowej. Na podstawie tego, kiedy odbity promień wróci do nadawcy, urządzenie oblicza odległość, jaką przebywa światło. Co ważne, laserowe mierniki odległości mogą mierzyć nie tylko linie proste, ale również obliczać pola powierzchni i objętości.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz dalmierze elektroniczne w szerokiej ofercie modeli. To urządzenia stworzone przez czołowych producentów, które wyróżniają się wysoką jakością, łatwością obsługi oraz trwałością. Oferujemy dalmierze laserowe wewnętrzne i zewnętrzne - z pewnością znajdziesz więc model, którego potrzebujesz w swojej pracy.