Akumulatorowe lampy ręczne – ta oferta jest przemyślana dla Ciebie

lampa lena lighting

 

Lampa ręczna akumulatorowa to rozwiązanie, po które chętnie sięgają profesjonaliści i majsterkowicze. Dobre oświetlenie jest przecież równie ważne zarówno w warsztacie czy na placu budowy, jak i przy czysto hobbystycznych działaniach. Lampa ręczna stanowi wsparcie dla oświetlenia ogólnego. Dodatkowy strumień świetlny o większej mocy sprzyja wykonywaniu precyzyjnych zadań. Wykorzystana w lampach ręcznych technologia LED emituje komfortowe dla oczu światło, bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Same diody to trwałe i energooszczędne źródło światła, które wystarczy na lata użytkowania. Lampy ręczne o uniwersalnym zastosowaniu to odpowiedź na potrzeby klientów, dla których jakość i funkcjonalność są równie ważne. 

 

Lena Lighting w swoim katalogu produktowym posiada kilka lamp ręcznych. Oprawy te wykonane są z trwałych materiałów, które sprawdzą się w każdych warunkach. Pokryte zostały gumą, która dodatkowo chroni urządzenie i sprawia, że lampę stabilnie trzyma się w dłoni. W zestawach znajdziemy również baterię Li-ion 3,7 V oraz ładowarkę microUSB.

Jedną z propozycji lamp ręcznych od producenta z Wielkopolski jest Crop Future LED. Oprawę z wygodnymi chowanymi haczykami można zawiesić w dowolnym miejscu, dodatkowo na spodzie lampy znajduje się magnes. Czas ładowania baterii to zaledwie 3h. Przy strumieniu świetlnym 400lm okres świecenia sięga 3,5h, przy 120lm do 10h. Wysoki stopień szczelności IP54 pozwala na korzystanie z oprawy w miejscu o dużej wilgotności czy zapyleniu. Lampa świetnie sprawdzi się w warsztatach samochodowych, przy lakierowaniu czy naprawach pod maską. 

 

Na uwagę zasługuje również Pelican Evo LED z możliwością regulacji kąta świecenia. Źródło światła znajduje się również u nasady obudowy, a jego precyzyjny strumień światła pozwoli doświetlić nawet najbardziej skryte miejsca. Temperatura barwowa 6500k daje zimne, białe światło, dobrze oddające naturalne kolory.

 

Crane Cob LED to ruchoma lampa, której zakres kąta świecenia sięga 120o. Idealnie sprawdzi się do pracy pod maską samochodu. Przy maksymalnym strumieniu światła lampa może świecić do 3h, przy trybie oszczędnym czas pracy sięga do 5,5h. w podstawie znajduje się silny wbudowany magnes, który ułatwia ustawienie optymalnej pozycji lampy do podświetlenia powierzchni pracy. Wskaźnik ładowania i rozładowania akumulatora powie nam o stanie baterii.

 

Avior Cob LED może pełnić również funkcję latarki. Posiada chowany obrotowy hak, a sama rączka zgina się pod kątem 180°. Czas świecenia przy maksymalnie naładowanym akumulatorze wynosi 3,5h, a przy funkcji latarki 8h.

 

Wybór lampy ręcznej akumulatorowej powinien zależeć od miejsca, w którym będzie wykorzystywana, rodzaju wykonywanych prac oraz funkcji jaką ma pełnić. Powinniśmy sugerować się możliwościami montażowymi lampy, długością pracy bez bezpośredniego źródła energii oraz długością ładowania akumulatora. Najważniejsze, żeby oprawa służyła nam przez lata i odpowiadała naszym indywidualnym potrzebom.