Festool Roadshow 2021, czyli „bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej”

Festool Roadshow 2021

 

Festool to renomowany producent elektronarzędzi wysokiej jakości. Produkty marki można kupić w wielu sklepach internetowych lub zobaczyć na żywo podczas pokazów. Roadshow 2021 to znakomita okazja do poznania marki, odebrania upominku, przetestowania sprzętu Festool, skorzystania z serwisu oraz zasięgnięcia fachowych porad. Na każdego zarejestrowanego uczestnika wydarzenia czeka gwarantowany prezent do odebrania na miejscu imprezy. Poza tym, każdy gość może wziąć udział w dwóch konkursach i wygrać nagrody marki Festool. Dołącz do zabawy!

 

Budujemy najdłuższą szynę FS

Konkurs „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” to zawody na najdłuższe połączenie szyn marki Festool. Organizatorzy porównają do siebie wyniki każdego z 17 miast trasy Roadshow 2021. Na uczestników konkursu czeka prezent - każda osoba biorąca udział w konkursie otrzyma czapkę z daszkiem lub okulary przeciwsłoneczne. Główna nagroda dla zwycięskiego miasta to oryginalne bluzy Festool. Jeśli chcesz spróbować sił w konkursie wystarczy zabrać na wydarzenie swoją szynę i dopełnić formalności. Wyniki zostaną ogłoszone po zakończeniu całej trasy Roadshow 2021.

 

Zasady konkursu

W konkursie „Bijemy rekord z szyną FS - razem możemy dalej” wziąć udział mogą wszystkie osoby pełnoletnie, które nie są związane zawodowo z marką Festool. Każdy uczestnik może wziąć udział w zawodach tylko raz, po wcześniejszym wypełnieniu formularza rejestracyjnego na stoisku imprezy. Uczestnicy po dokonaniu pomiarów otrzymają czapki z daszkiem lub okulary przeciwsłoneczne. Bluzy dla zwycięskiej lokalizacji będą do odebrania u najbliższego dystrybutora produktów marki Festool. Bijemy rekord z szyną FS” to również konkurs dla dystrybutorów, dla których za pierwsze miejsce przewidziano szyny prowadzące FS 1400/2-KP, FS 1900/2-KP oraz zestaw wyposażenia FS-SYS/2.

 

Kiedy i gdzie?

Roadshow 2021 to jesienna trasa wiodąca przez 17 miast całej Polski, w których nie zabraknie emocji i wrażeń. Spotkania odbędą się w Bydgoszczy, Kościerzynie, Koszalinie, Wolsztynie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Miedzianej Górze, Nowym Sączu, Głogoczowie, Bytomiu, Opolu, Tychach, Krakowie, Warszawie, Brodnicy i WasilkowieWstęp na imprezę Festool w każdym mieście jest darmowy. Impreza rozpoczyna się 20.09., a kończy się 16.10.

 

Wszystkich fanów elektronarzędzi z Dolnego Śląska zapraszamy do Wrocławia w piątek 24.09. Startujemy o godzinie 10 na parkingu przy Haston City Hotel na ulicy Irysowej 1-3.

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie:

https://app.evenea.pl/event/festool2021/

 

Dlaczego warto wziąć udział w evencie Roadshow 2021?

Poza konkursem na najdłuższą szynę FS, uczestnicy imprezy mogą także wziąć udział w zmaganiach „Pod właściwym kątem”. Jest to konkurs na najbardziej precyzyjne ustawienie szyny prowadzącej FS z samoprzylepnymi podkładkami. Tutaj dobre oko i odrobina szczęścia są niezwykle cenne. Na zwycięzców konkursu w każdym mieście czeka nagroda główna - zestaw energii SYS3 ENG 18V 2x5,2/TLC6 o wartości ponad 1500 zł. Laureaci drugiego miejsca otrzymają lampkę roboczą SYSLITE UNI (769079), a brązowi medaliści zestaw gadżetów Festool. 

 

Impreza Roadshow 2021 to także unikalna szansa poznania asortymentu producenta, który uchodzi za lidera w dziedzinie produkcji narzędzi elektrycznych. O elektronarzędziach na miejscu wydarzenia opowiedzą szerzej doradcy techniczni Festool, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i zaprezentują najnowszy sprzęt na żywo. Zobacz w akcji zagłębiarkę TSC 55 K, frezarkę górnowrzecionową OF 1010 R oraz zakrętarkę udarową TID 18 wraz z akumulatorem 4.0 Ah Li-HighPower Compact.

 

Roadshow 2021 to niezapomniany pokaz z całą masą prezentów i nagród dla uczestników. Poza atrakcjami na miejscu możesz zobaczyć najnowszy sprzęt dla profesjonalistów i zasięgnąć wartościowych porad od fachowców. Dołącz do nas w swojej lokalizacji.

 

Do zobaczenia w Twoim mieście!