MultiBattery System – jedna lampa – 5 systemów bateryjnych

 

 Kompaktowe, bezprzewodowe naświetlacze LED cieszą się na rynku coraz większą popularnością. Te wygodne, wszechstronne urządzenia są doceniane przez profesjonalistów i używane przez nich do wielu zastosowań. W szczególności sprawdzają się na budowach oraz w warsztatach. Z naświetlaczy LED korzystają fachowcy, którzy potrzebują dobrego, stałego źródła światła oraz profesjonalnego oświetlenia w miejscach bez dostępu do prądu lub też chcą oświetlić trudnodostępne obiekty i przestrzenie.

 

Nowoczesne systemy oświetlenia dla Ciebie

Zasilane akumulatorami naświetlacze LED potrafią świecić aż kilkadziesiąt godzin. Niezwykle ważną cechą bezprzewodowych naświetlaczy LED jest ich kompatybilność z popularnymi akumulatorami najbardziej znanych marek narzędziowych. Ogranicza to nie tylko wydatki oraz liczbę posiadanych urządzeń, ale i miejsce, które jest potrzebne do przechowywania wyposażenia i urządzeń. 

 

Praktyczne rozwiązania marki Lena Lighting

Warto zatem przyjrzeć się nowej propozycji Lena Lighting, która wypuściła na rynek uniwersalny naświetlacz ze swojej wiodącej serii Magnum. Wersja MULTIBATTERY, bo o niej mowa, pasuje do aż 5 popularnych na rynku akumulatorów 18 V: Bosch Professional System, Milwaukee, DeWalt, Makita oraz Berner. To jednak niejedyna ich zaleta. Magnum MultiBattery są trwałe, szczelne, odporne na uderzenia i przystosowane do pracy w trudnych warunkach.

 

 

Użytkownik może też łatwo dostosować wartość strumienia świetlnego do swoich bieżących potrzeb, wybierając z aż czterech dostępnych poziomów świecenia. Takie rozwiązanie jest niezwykle przydatne w pracy, a przy tym pozwala skutecznie zarządzać wydajnością naładowanego naświetlacza i zużyciem energii. Warto przy tym zauważyć, że dzięki wydajnym bateriom Magnum MultiBattery może świecić aż do 37,5 h na jednej baterii.

 

Zalety Magnum MultiBattery 

Wydajność i efektywność świetlna to poza kompatybilnością z wieloma akumulatorami, kolejne zalety nowych naświetlaczy Lena Lighting. Dzięki najnowszej generacji modułom LED urządzenia te prezentują doskonałe parametry efektywności świetlnej i są przy tym wysoce energooszczędne. Gwarantują także równomierne i stabilne oświetlenie kierunkowe, które pozytywnie wpływa na ludzkie oko. Zapewnia to antyodblaskowy klosz wykonany z poliwęglanu (PC), który przepuszcza do 80% światła emitowanego przez LED. Takie rozwiązanie sprawia, że naświetlacze Magnum MultiBattery świetnie sprawdzi się w przypadku wykonywania precyzyjnych prac.  

Warte uwagi są także małe rozmiary i kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja.  Naświetlacze są dostępne w trzech wymiarach: XS, M i L. Wygoda w transporcie i niewielka przestrzeń potrzebna do przechowywania urządzeń są sporym atutem. Magnum MultiBattery można też szybko zamontować na statywie Future Stand bez użycia narzędzi. Połączenie takich cech jak kompatybilność z wieloma systemami bateryjnymi, wytrzymałością, energooszczędnością i wysoką efektywnością świetlną, sprawia, że Magnum MultiBattery od Lena Lighting jest propozycją zdecydowanie godną polecenia.