Narzędzia wielofunkcyjne - ranking

narzędzie wielofunkcyjne dremel

 

Przy pracach remontowych i majsterkowaniu bardzo przydatne okazują się narzędzia wielofunkcyjne. Ranking tych produktów jest ukłonem w stronę wykonawców poszukujących ogromu funkcji w ramach jednej maszyny. Przedstawiamy urządzenia przydatne profesjonalistom i amatorom, a każde z nich możesz kupić w sklepie Industria24. 

 

Narzędzia wielofunkcyjne - ranking popularnych modeli

Narzędzia wielofunkcyjne to wszelkiego rodzaju maszyny przeznaczone głównie do obróbki skrawaniem. Można zamontować w nich głowice o różnych funkcjach, dzięki czemu tym samym korpusem można prowadzić prace szlifierskie o różnej precyzji, a także ciąć materiały. Niewielkie i poręcze obudowy sprawiają, że w każdym warsztacie i manufakturze przydadzą się narzędzie wielofunkcyjne. Jakie kupić? Możesz posiłkować się naszym zestawieniem najpopularniejszych wariantów. 

 

Narzędzie wielofunkcyjne DREMEL® 3000 

Opisując narzędzia wielofunkcyjne, ranking należy rozpocząć od produktów DREMEL, czyli jednego z najlepszych producentów tego typu urządzeń na świecie. To urządzenie stanowi podstawę każdego warsztatu majsterkowicza. Jest wyposażone w 15 końcówek roboczych, które można wykorzystać do różnorodnej obróbki. Silnik elektryczny zasilany prądem sieciowym może wykonywać nawet do 11 tysięcy obrotów na minutę. Urządzenie jest bardzo lekkie, pozwala dotrzeć do wielu przestrzeni, a dodatkowo dołączono do niego DVD z inspiracjami. 

 

Narzędzie wielofunkcyjne DREMEL® 4000 Platinum Edition

Kolejne narzędzie wielofunkcyjne, jakie kupić można w naszym sklepie to także produkt DREMEL. Maszyna jest jednak rozbudowana o sześć dodatkowych przystawek roboczych potrzebnych przy najbardziej precyzyjnych pracach. Wraz z nimi znajduje się w niej także 128 dodatkowych akcesoriów roboczych. Znacznie większą moc i ilość obrotów pozwalają na zastosowanie narzędzia w modelarstwie, precyzyjnej obróbce stali, a nawet w przemyśle maszynowym. 

 

Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne DTM50ZX1 Makita

Szukając wysokiej jakości produktów, nie można zapominać o urządzeniach Makita. W naszym rankingu narzędzi wielofunkcyjnych znalazła się maszyna wykorzystywana głównie do prac budowlanych i wykończeniowych. Wyposażona jest w kilka nakładek, które umożliwiają cięcie proste i zanurzeniowe, a także prowadzenie innych prac. Maszyna może wykonywać do 20 tysięcy obrotów na minutę, co pozwala na bardzo wydajną pracę. Zasilanie akumulatorem 18V umożliwia prowadzenie prac w obszarach trudnodostępnych. 

 

Akumulatorowe urządzenie wielofunkcyjne VECTURO OSC 18 HPC 4,0 EI-Plus

To jedno z najnowocześniejszych narzędzi wielofunkcyjnych w rankingu. Zasilane jest kompaktowym akumulatorem litowo-jonowym i wyposażone w szereg nakładek funkcyjnych. Z jego pomocą można prowadzić cięcie po linii, cięcia zanurzeniowe, a także standardowe cięcie ręczne. Maszyna jest wyposażona w system tłumienia wibracji, dlatego praca z nią jest bardzo komfortowa. Z łatwością można wymienić nakładki robocze i nie trzeba stosować do tego żadnych dodatkowych narzędzi. Dodatkowo zastosowano w niej system zapobiegający kurzeniu, co ułatwia nawet prowadzenie pracy nad głową. 

 

Jakie narzędzie wielofunkcyjne - forum

Chcesz kupić sprzęt i nadal nie wiesz, jakie narzędzie wielofunkcyjne? Forum internetowe to dobre miejsce na zebranie dodatkowych informacji dotyczących tych maszyn. Przede wszystkim spotkasz się tam z opiniami od osób, które już ich używają i mogą podzielić się spostrzeżeniami. Do tych opinii musisz jednak podejść z pewną rezerwą. To, jakie narzędzie wielofunkcyjne na forum są chwalone lub krytykowane, z reguły jest bardzo subiektywne. Jeśli nadal nie wiesz, jakie kupić narzędzie wielofunkcyjne, skontaktuj się z biurem obsługi Industria24. Nasi doradcy zaproponują Ci maszyny, które najlepiej nadają się do rodzaju wykonywanych przez Ciebie prac. Dodatkowo dowiesz się, w jaki sposób możesz odebrać przesyłką, a także reklamować maszynę w razie potrzeby.