Ryobi na raty lub leasing z Industria24

Ryobi na raty lub leasing z Industria24

 

Ryobi jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów narzędzi elektrycznych. Czym zawdzięcza sobie swoją popularność? Ryobi od samego początku liczy się z opinią użytkownika i oferuje narzędzia skrojone na miarę jego potrzeb. Jakość, ergonomia i bardzo wysoka wydajność – to kilka podstawowych cech narzędzi Ryobi. Leasing udzielony przez Industria24.pl pozwoli Ci już od jutra korzystać z narzędzi tej topowej marki.

 

Leasing elektronarzędzi lub raty. Masz pytania? Telefon: tel:717253526 lub e-mail: sklep@industria24.pl

 

Ryobi – japoński producent elektronarzędzi

Pomimo tego, że obecnie marka Ryobi jest przede wszystkim kojarzona z narzędziami, elektronarzędziami i sprzętem ogrodowym, to początki jej istnienia związane są z zupełnie innymi gałęziami przemysłu. Jakie jest źródło sukcesu marki Ryobi? Dofinansowanie lub inne formy rządowego wsparcia? Nie – źródłem jej sukcesu jest przemyślana i sukcesywnie realizowana polityka rozwojowa, zakładająca ekspansję w ramach kilku rozwojowych branż. Firma Ryobi powstała w 1943 roku w Japonii. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się sprzedażą wyrobów żeliwnych. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy była rozpoczęta w 1961 roku produkcja maszyn offsetowych (czyli drukarek przemysłowych). Posunięcie to sprawiło, że już po siedmiu latach, czyli w roku 1968 Ryobi zostało notowane na Tokijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Sprzedaż akcji pozwoliła prężnie rozwijającemu się przedsiębiorstwu na dalszy rozwój – w roku 1973 Ryobi wkroczyło do kolejnej branży poprzez rozbudowanie swojej oferty o elektronarzędzia i sprzęt ogrodowy.

Krok ten można uznać za definicję japońskiej precyzji i przemyślanego działania. Od samego początku narzędzia oferowane przez Ryobi były projektowane na podstawie badań opinii użytkowników. Aktualnie producent ten może poszczycić się kilkoma ośrodkami badawczymi na rozlokowanymi na całym świecie – między innymi w USA, Wielkiej Brytanii i Hong-Kongu. Firma skupiła się na segmencie DIY (do it yourself), czyli narzędzi dla domowych majsterkowiczów – inżynierom Ryobi zależało jednak na tym, by narzędzia oferowane przez firmę znacząco wyróżniały się w tym segmencie na tle konkurencji. Wysokie aspiracje firmy zostały docenione przez światowych potentatów, a japońskie przedsiębiorstwo zostało w 2000 roku przejęte przez koncern TTI. Jakie są dalsze losy marki Ryobi? Dofinansowanie spowodowane dołączeniem do tak zacnego grona (w grupie TTI obok Ryobi znajdziemy takich gigantów jak Milwaukee czy AEG) wpłynęło korzystnie na dalszy rozwój firmy. Konsekwentne oferowanie wysokiej klasy bezawaryjnych i ergonomicznie wykonanych produktów poskutkowało tym, że marka w 2009 roku posiadała już 35% rynku, jeżeli chodzi o segment narzędzi DIY – stała się więc niekwestionowanym światowym liderem.

 

Narzędzia Ryobi – raty bądź leasing w Industria24

W ofercie Industria24.pl znajdziesz takie narzędzia marki Ryobi jak:

  • sztyfciarki Ryobi,
  • siewniki Ryobi,
  • latarki Ryobi,
  • opalarki Ryobi,
  • wyrzynarki Ryobi,
  • pilarki Ryobi.

I wiele innych! Leasing udzielany jest na korzystnych warunkach – wszystko po to, abyś już jutro mógł zacząć korzystać z wysokiej klasy narzędzi Ryobi. Odroczona płatność jest jednym z mechanizmów wdrożonych w trosce o dobro naszych klientów – w ryzykownych czasach inflacji, warto wybierać atrakcyjne systemy ratalne. Większość zamówień realizowana jest już w następnym dniu roboczym – więc w sytuacji awarii aktualnie używanego sprzętu zakup narzędzi na raty w Industria24.pl jest bardzo atrakcyjną opcją. Cena pojedynczej raty może być zbliżona do ceny krótkoterminowego najmu podobnej klasy sprzętu. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą!

 

Zobacz również narzędzia:

- Rubi

- Ridgid