Site Lite Future LED – gama produktów do oświetlenia miejsca pracy

Gama Site Lite Future LED od Lena Lighting to energooszczędna seria lamp przeznaczona do komfortowego i precyzyjnego oświetlenia miejsc pracy. Dzięki unikalnej konstrukcji lampy te świecą we wszystkich kierunkach gwarantując równomierne i solidne oświetlenie w całym pomieszczeniu.

 

Gama Site Lite Future LED została wyprodukowana w najnowocześniejszej, energooszczędnej technologii wykorzystującej diody elektroluminescencyjne. Dzięki unikalnej oprawie 360° światło równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniu i może być wykorzystywane w wielu sektorach. Takie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdzi się w czasie prac wykończeniowych, przy remontach czy naprawach. 

 

Warto zwrócić uwagę na kompaktową i lekką konstrukcję, która wpływa na wygodę użytkowania oraz transportu. Lampa waży ok. 1,4 kg co jest jej wielką zaletą. 

 

Site Lite Future LED została wyposażona w specjalny, składany hak ułatwiający montaż oraz wygodny zwijacz umieszczony w obudowie lampy. Przewód zasilający lampę ma aż 5 m co gwarantuje wygodną pracę, ale dostępna jest wersja ACU. W opcji bezprzewodowej można używać lampy w  trzech trybach: 650lm/6h, 1000lm/4h oraz 2200lm/2h. Akumulator Li-ion (2.000 mAh), ładuje oprawę w ciągu zaledwie 4 h. Dostępny jest model z gniazdami: PL-FR, DK lub SCHUCKO lub model bez gniazd. Wszystkie te detale czynią lampę niezwykle praktyczną i  uniwersalną.

 

Do produkcji użyto też solidnych materiałów. Korpus lampy został wykonany z tworzywa, które jest wysoce odporne na uderzenia - klasa ochrony wynosi IK10. Z kolei  przeciwodblaskowy klosz wykonany z trwałego poliwęglanu PC zapewnia komfortowe dla ludzkiego oka świata i sprzyja precyzji wykonywanych prac. Oprawa emituje neutralne, białe światło (4000K), zbliżone do naturalnego oświetlenia, szczególnie pomocne przy pracach wymagających precyzji i skupienia, np. przy malowaniu czy tynkowaniu. Istnieje również wariant światła białego chłodnego (5000K), które działa pobudzająco, jest ostrzejsze oraz  lepiej uwydatnia detale. 

 

Site Lite Future LED to oprawa dedykowana dla profesjonalistów, sprawdzi się w każdych warunkach. Lampa zapewnia jasny mocny strumień świetlny 3500lm i zużywa jedynie 26 W energii elektrycznej. Skuteczność świetlna to aż 158 lm/W co czyni lampę wydajnym, energooszczędnym oraz bardzo ekologicznym rozwiązaniem.

 

W gamie Site Lite Future LED każdy znajdzie odpowiedni wariant, który zapewni precyzyjne oświetlenie miejsca pracy.