Walentynki prezent dla niego

 

Każde święto czy uroczystość, w której czasie można obdarowywać się prezentami, jest dobra i cenna. Jednym ze stosunkowo nowych świąt w naszej tradycji są walentynki. Prezent dla niego na taką okoliczność ułatwi wyrażenie uczuć. Musisz jednak pamiętać, że na różnych etapach związku potrzebny będzie nieco inny podarunek. Podpowiadamy, jak wybrać prezent na walentynki dla chłopaka, partnera i męża.

 

Niezobowiązujący prezent na walentynki dla chłopaka

Dla wielu osób walentynki stały się okazją do wyjawienia skrywanych uczuć bliskiej osobie. To właśnie prezent na walentynki dla chłopaka ma sprawić, że uwielbiany przystojniak zauważy w tłumie skromną dziewczynę. Choć obecnie łatwiejszym sposobem wyrażenia uczuć jest informacja na portalu społecznościowym, niezmiennie popularny jest każdy prezent na walentynki dla niego.

 

Walentynki kojarzone są z festiwalem czerwonych serduszek i kartek z grafomańskimi wierszykami. Jednak wiele osób lubi taki klimat, nawet jeśli nie do końca traktują go poważnie. Podobnie jak całe walentynki, prezent dla niego może również być zabawny. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu koledze lub chłopakowi, wybierz dla niego niezobowiązujący podarunek. Możesz sięgnąć po charakterystyczną kartkę z wierszykiem, pluszowego misia czy inny prezent na walentynki dla chłopaka utrzymany w podobnej stylistyce. Jeśli nawet niewiele czujesz do chłopaka i traktujesz go jako kolegę, z pewnością wywołasz uśmiech na jego twarzy. 

 

Elegancki prezent na walentynki dla mężczyzny

Pary z pewnym stażem raczej w nieco inny sposób obchodzą walentynki. Prezentem dla niego nie mogą być zatem pluszowe misie czy kartki w kształcie serduszek. W tym wypadku trzeba postarać się nieco bardziej i wybrać elegancki prezent na walentynki dla niego. Dzięki temu poza satysfakcją z jego uśmiechu panie zyskają także bardziej eleganckiego mężczyznę przy swoim boku.

 

Co może być prezentem na walentynki dla mężczyzny? Każdego faceta usatysfakcjonuje elegancki skórzany portfel lub pasek. Jeśli znasz dobrze upodobania mężczyzny, wybierz dla niego ciekawą i dopasowaną koszulę. Panowie z pewnością ucieszą się także z dodatków do garnituru, na których kupno nie zawsze mają czas i zasoby. Żeby uniknąć nieudanych zakupów, to kobieta może wybrać spinki do mankietów czy krawat. Wówczas prezent na walentynki dla niego stanie się nie tylko sympatyczny, ale także bardzo funkcjonalny. 

 

Prezent na walentynki dla męża

Nigdzie nie jest powiedziane, że lutowe święto musi być obchodzone tylko przez młodzież i narzeczeństwo. Panie będące już po ślubie również mogą przygotować prezent na walentynki dla mężczyzny i z pewnością odebrany będzie z wielkim entuzjazmem. Oczywiście czerwone serduszka i kartki z wierszykami mogą być dodatkiem, jednak główny podarunek powinien być nieco inny. Wybierając prezent na walentynki dla niego, masz okazję zasugerować mężowi pewne potrzeby. 

 

Nie wszystkie potrzeby pań jest w stanie zaspokoić asortyment sklepu Industria24. Jeśli jednak rozklekotane krzesło w kuchni, cieknący zlew czy niedomykająca się szafa stanowią znaczny problem, z pewnością znajdzie się kilka odpowiednich wyrobów. Prezentem na walentynki dla mężczyzny może być zestaw narzędzi lub kluczy oczkowych. W naszym asortymencie znajdują się również akcesoria i elektronarzędzia renomowanych firm. Taki prezent na walentynki dla niego z pewnością zmobilizuje małżonka do szybkiej naprawy.


Oczywiście prezent na walentynki dla mężczyzny w postaci narzędzi nie jest tylko okazjonalnym podarunkiem. Każdy majsterkowicz doceni solidne narzędzia i z ochotą sięgnie po nie w wolnej chwili. Jeśli małżonek lubi remontować mieszkania albo ciągle poprawia coś przy samochodzie, ucieszą go nowe akcesoria. Może się okazać, że walentynki i prezent dla niego będą początkiem nowej pasji, z której oboje będziecie czerpać korzyści.