Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Etui na pasek puste Knipex

SKU: 001973LE
EAN: 4003773072065
Opinie
Dane techniczne
Szerokość zewnętrzna (wewnętrzna): 170 mm
Wysokość zewnętrzna (wewnętrzna): 235 mm
Głębokość zewnętrzna (wewnętrzna): 75 mm
Zakres dostawy
Etui na pasek Knipex 001973LE
Gwarancja
1 rok
100,04 zł brutto
Brak towaru na magazynie
Dostępność Wydłużony czas realizacji
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Z wytrzymałej tkaniny poliestrowej i skóry. Z przegródkami mieszczącymi do 8 narzędzi. Skórzane uchwyty na narzędzia, nitowane. Z karabińczykiem. Torba bez narzędzi.


Etui na pasek Knipex jest bardzo funkcjonalnym elementem wyposażenia każdego pracownika budowlanego. Akcesorium pozwoli na przechowywanie najbardziej potrzebnych narzędzi przy sobie. Zmieści się w nim do ośmiu narzędzi, takich jak: młotek, klucze oczkowe, wkrętaki, żaby i inne. Dodatkowo pomocny okaże się karabińczyk. W oceniających wytrzymałość mechaniczną testach, etui na pasek wypadło bardzo dobrze. Znakomitą wytrzymałość uzyskano dzięki zastosowaniu do produkcji skóry i tkaniny poliestrowej, a newralgiczne miejsca torby zostały zanitowane.


Etui na pasek Knipex - opinie z forum internetowego 


Wiele informacji o jakości produktów możesz znaleźć na Knipex forum. Etui na pasek ma już wielu zwolenników i korzystają z niego specjaliści z wielu dziedzin. Wśród wyrażanych przez nich opinii można spotkać te dotyczące wygody użytkowania, a także dopasowania dodatku do różnych typów pasków. Użytkownicy podkreślają też jakość materiałów, a także to, że bez problemu można cały element utrzymać w czystości. 


Etui na pasek - promocja i regularna cena produktu


Dobrej jakości narzędzia i akcesoria do prac w przemyśle to podstawowa część oferty sklepu Industria24. Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo korzystne warunki. Choć regularna cena etui na pasek nie jest wysoka, ten produkt możesz otrzymać jeszcze taniej. Wystarczy, że poczekasz na promocję na sam produkt albo inne wyroby od tego producenta.

Więcej informacji
Cena 100,04 zł
Dane techniczne Szerokość zewnętrzna (wewnętrzna): 170 mm
Wysokość zewnętrzna (wewnętrzna): 235 mm
Głębokość zewnętrzna (wewnętrzna): 75 mm
Producent Knipex
Gwarancja 1 rok
Zakres dostawy Etui na pasek Knipex 001973LE