EXWS20-125SB Szlifierka kątowa 2000W Ø125mm 2.800-10.500obr.silnik EC karton Bosch
SKU: 06017D5000
EAN: 4053423303018
Dane techniczne
Moc nominalna - 2.000 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia - 2.800 – 10.500 min-1
Moc na wyjściu - 1.400 W
Gwint wrzeciona szlifierki - M14
Rękojeść główna - Rękojeść prosta
Ø tarcz - 125 mm
Ø pokrywy szlifierskiej - 125 mm
Średnica otworu - 22,20 mm
Wymiary narzędzia (szerokość) - 148 mm
Wymiary narzędzia (długość) - 392 mm
Wymiary narzędzia (wysokość) - 141 mm
Waga - 2,400 kg
Włącznik - Blokada włącznika
Zakres dostawy
EXWS20-125SB Szlifierka kątowa 2000W Ø125mm 2.800-10.500obr.silnik EC karton Bosch - 1x
Klucz czopkowy do nakrętek okrągłych - 1x
Nakrętka SDS - 1x
Nakrętka mocująca - 1x
Rękojeść dodatkowa z systemem Vibration Control - 1x
Gwarancja
3 lata - po rejestracji
Towar na magazynie Wysyłka w 24h
Dostępność Poniżej 10 sztuk na magazynie
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm
Pozycjonowanie:
Łatwe wykonywanie trudnych zadań: Mocne i trwałe elektronarzędzie oferujące kompleksową ochronę
Korzyści dla użytkownika:
Maksymalna moc do zastosowań przemysłowych: Dzięki mocy nominalnej 2 000 W
Silnik bezszczotkowy: Dłuższa żywotność i niższa częstotliwość konserwacji
Najważniejsze cechy produktu:
Dzięki mocy nominalnej 2 000 W model EXPERT EXWS20-125SB zapewnia moc do zastosowań przemysłowych. To narzędzie serii EXPERT odznacza się długą żywotnością i niższa częstotliwością konserwacji dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego. Wyróżnia się znakomitą ergonomią i oferuje najmniejszy obwód rękojeści w klasie małych szlifierek kątowych oferujących najwyższą moc. Model EXPERT EXWS20-125SB oferuje najlepszy w tym segmencie standard ochrony użytkownika dzięki wielu zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak KickBack control (zatrzymuje silnik w przypadku zaklinowania osprzętu w materiale), Drop Control (wyłącza silnik w przypadku upuszczenia narzędzia), zabezpieczenie przed ponownym rozruchem (zapobiega automatycznemu uruchomieniu narzędzia po przerwie w dostawie prądu), wyłącznik przeciążeniowy (chroni urządzenie przed przegrzaniem), miękki start i hamulec. Użytkownik może zoptymalizować wykonywaną pracę dzięki wskaźnikowi LED, który informuje o warunkach pracy narzędzia. Narzędzie jest wyposażone w ulepszone chłodzenie bezpośrednie i monitorowanie temperatury, zapewnia także lepszą ochronę przed pyłem dzięki zdejmowanemu filtrowi przeciwpyłowemu.
Sprzęt i zastosowanie:
Więcej informacji
Dane techniczne
Moc nominalna - 2.000 W
Moc na wyjściu - 1.400 W
Ø tarcz - 125 mm
Średnica otworu - 22,20 mm
Waga - 2,400 kg
Włącznik - Blokada włącznika
Producent Bosch
Gwarancja 3 lata - po rejestracji
Zakres dostawy