Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Klucz dynamometryczny 6-30 Nm PROXXON MicroClick MC30 1/4''

SKU: PR23349
EAN: 4006274233492
Dane techniczne

Rozmiar napędu - 1/4
Rodzaj klucza - dynamometryczny
Zakres - 6 - 30 Nm
Długość opak - 35,5 cm
Szerokość opak - 7,5 cm
Wysokość opak - 6,2 cm

- Klucz dynamometryczny 6-30 Nm PROXXON MicroClick MC30 1/4'' - 1x
279,75 zł brutto
Towar na magazynie Wysyłka w 24h
Dostępność Poniżej 10 sztuk na magazynie
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm
Profesjonalne klucze dynamometryczne PROXXON MicroClick, to narzędzia precyzyjne o wysokiej dokładności (tolerancja +/- 3% wg ISO 6789). Kalibrowane i kontrolowane indywidualnie. Mechanizm grzechotkowy z przełącznikiem obrotów prawo-lewo. Automatyczne zwalnianie przez wyraźnie słyszalny i wyczuwalny „klik” przy osiągnięciu wybranego momentu obrotowego.
- Wyraźna i czytelna skala pozwala osiągać wybrany moment obrotowy.- Ergonomiczna rękojeść, dzięki swojej budowie dobre dopasowuje się do dłoni. Jest to ważne dla dokładności wyniku.- Dodatkowa mikro-skala do precyzyjnego ustawienia.- Ustawienie momentu obrotowego przez pokręcanie pierścieniem umieszczonym na rancie końcówki uchwytu.- Dzięki wsuwanemu pierścieniowi ustalana jest żądana pozycja.- Praktyczny mechanizm zapadkowy. Wciśnięcie przycisku powoduje zwolnienie blokady.- Solidny, owalny trzon wykonany ze stali CrV. Z optymalną ochroną: 2x niklowany, następnie matowo-chromowany.- Każda sztuka kalibrowana i sprawdzana. Z trwałym laserowo wypalanym numerem dla identyfikacji.- Dla momentów obrotowych 6 – 30 Nm.- Napęd 1/4" (6,3 mm).- Długość całkowita 335 mm.
PROXXON – dla profesjonalistów!
Klucze i narzędzia ręczne PROXXON produkowane są w jednej z największy fabryk na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii i najwyższych normy DIN/ISO. Siedziba PROXXON znajduje się w Niemczech, gdzie trwają ciągłe prace nad zwiększeniem wytrzymałości kluczy i nasadek, oraz nowej konstrukcji, która będzie mogła przenosić jeszcze większe siły, przy zachowaniu nienaruszonych krawędzi i kantów.
Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal CrV 31 CrV3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów. Serce każdego zestawu, czyli grzechotka wykonywana jest z jednolitego elementu (bez spawania) z dużą ilością zębów jednocześnie zazębiających się, umożliwiając przenoszenie ekstremalnych momentów.
Więcej informacji
Cena 279,75 zł
Dane techniczne

Rozmiar napędu - 1/4
Rodzaj klucza - dynamometryczny
Zakres - 6 - 30 Nm
Długość opak - 35,5 cm
Szerokość opak - 7,5 cm
Wysokość opak - 6,2 cm

Producent Proxxon
Zakres dostawy - Klucz dynamometryczny 6-30 Nm PROXXON MicroClick MC30 1/4'' - 1x