Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Łańcuch tnący 50 cm 3/8" 1.5 mm Dolmar Makita

SKU: 528099772
EAN: 4002829783313

Łańcuch tnący 50 cm 3/8'' 1.5 mm Dolmar Makita

95,20 zł brutto
Brak towaru na magazynie
Dostępność Wydłużony czas realizacji
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Długość: 50 cm
Podziałka łańcucha: 3/8"
Szerokość rowka: 1,5 mm / 0,058"


Piły łańcuchowe to najpopularniejsze narzędzia stosowane przy pracach ogrodniczych. Dla utrzymania ich sprawności warto wymienić zużyty osprzęt na nowy łańcuch 3/8 1.5 Dolmar Makita. To akcesorium pozwala na przywrócenie sprawności pilarkom od japońskiego producenta. Można stosować go także jako zamiennik z innymi akcesoriami pracującymi na prowadnicach długich na 50 cm. Test łańcucha Makita potwierdza, że może poprawić parametry pracy urządzeń od innych producentów.


Opinie o Dolmar Makita z forum 


Na forum Dolmar Makita znajdują się opinie dotyczące tego akcesorium wymiennego. Użytkownicy potwierdzają jego sprawność i żywotność. Jednocześnie sama wymiana łańcucha nie zajmuje wiele czasu i jest stosunkowo łatwa. Dlatego bez problemu można wymienić go samodzielnie nawet bez wielkiego doświadczenia w tego typu pracach. 


Oferta sklepu Industria24 - łańcuch Makita w cenie konkurencyjnej 


Jeśli chcesz kupić szybko i w niskiej cenie łańcuch Makita, skorzystaj z oferty naszego sklepu. Znajdziesz tu zarówno same piły łańcuchowe, jak i wszystkie akcesoria potrzebne do ich obsługi. Liczne promocje Dolmar Makita organizowane we współpracy z dostawcą sprawiają, że w szczególnych okolicznościach zapłacisz za łańcuch jeszcze mniej. Łańcuch 3/8 1.5 mamy stale na stanie magazynowym, dlatego wyślemy go natychmiast po złożeniu zamówienia. Dzięki temu już za 48 godzin możesz wykorzystywać go do pracy w ogrodzie.

Więcej informacji
Cena 95,20 zł
Producent Makita
Zakres dostawy

Łańcuch tnący 50 cm 3/8'' 1.5 mm Dolmar Makita