KALKULATOR  RAT

MFT3 Festool Stół wielofunkcyjny MFT/3 MFT 3

3 889,99 zł Cena katalogowa 6306.77
EAN: 4014549096420
SKU: 495315
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Details

Opis: - Pewne cięcie i dokładne frezowanie dzięki szynie prowadzącej - Przykładnica kątowa, konik prowadnicowy i zacisk dodatkowy zapewniają precyzyjną obróbkę - Ergonomiczna praca dzięki wysokości stołu wynoszącej 90 cm - MFT 3 można łatwo przewozić dzięki składnym nóżkom - Kompatybilność z systemem CMS - Wpust V Festool umożliwia stosowanie wielu elementów wyposażenia systemu modułowego CMS - Możliwość podłączenia systemu mocowania podciśnieniowego VAC SYS - Doskonałe połączenie z systemem Festool Najważniejsze zastosowania: - Pewne mocowanie i ustalanie obrabianych przedmiotów o najróżniejszych wielkościach i kształtach - Precyzyjna obróbka przedmiotów także dzięki możliwości połączenia z systemem Compact Modul System (CMS) - Rozszerzone możliwości mocowania i ustalania przedmiotów przy użyciu podciśnieniowego systemu mocującego VAC SYS, który można przymocować do MFT 3 za pomocą adaptera Wyposażenie podstawowe: - stół z płytą perforowaną i składanymi nóżkami - jednostka uchylna - jednostka nakładana - przykładnica kątowa - zderzak przesuwny - szyna prowadząca FS 1080/2 - nakładka zabezpieczająca FS-AW - dodatkowy zacisk - w kartonie


Firma Festool jest jednym z największych producentów akcesoriów dedykowanych pracom stolarskim. Stół wielofunkcyjny MTF3 jest produktem, który może stać się elementem wyposażenia takiego zakładu. Można wykorzystywać go do obróbki frezarskiej, wiercenia, szlifowania, a nawet cięcia rozmaitych materiałów. Blat stanowi płyta perforowana, a cała konstrukcja stołu jest wykonana z aluminium. Dzięki temu sam stół 495315 jest bardzo lekki i jednocześnie stabilny. Co ważne, nóżki stołu są składane, dlatego można łatwo przygotować go do przechowywania. 


Stół Festool MTF3 jest wyposażony w przykładnicę kątową i szynę prowadzącą, które umożliwiają bardzo precyzyjną pracę. Na powierzchni stołu możesz ustawić i przytrzymać obrabiany element. W licznych testach stół wielofunkcyjny MTF3 potwierdził swoją użyteczność i funkcjonalność w warsztatach o różnym profilu działalności. 


Poznaj więcej opinii o MTF3, odwiedzając forum użytkowników akcesoriów Festool.  


Stół wielofunkcyjny MTF3 - promocja Festool w sklepie Industria24


Bardzo bliska współpraca naszego sklepu z dostawcami z firmy Festool doprowadziła do zorganizowania licznych promocji na stół wielofunkcyjny MTF3 i inne narzędzia. Naszym klientom oferujemy nie tylko bardzo korzystne ceny, ale także możliwość skorzystania z ciekawych form kredytowania. Wyroby od tego producenta są objęte nie tylko kredytem bankowym, ale także możliwością uzyskania leasingu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena3 889,99 zł
Dane techniczne- Wymiary stołu 1157 x 773 mm
- Wysokość stołu, nóżki złożone 180 mm
- Wysokość stołu, nóżki rozłożone 900 mm
- Maks. grubość obrabianego przedmiotu 78 mm
- Maks. szerokość obrabianego elementu 700 mm
- Maksymalne obciążenie 120 kg
- Ciężar 28 kg
Waga33.9000
ProducentFestool
Short DescriptionMFT3 Festool Stół wielofunkcyjny MFT/3 MFT 3
Opinie 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: