KALKULATOR  RAT

MFT3 Festool Stół wielofunkcyjny MFT/3 MFT 3

3 599,00 zł Cena katalogowa 6306.77
EAN: 4014549096420
SKU: 495315
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły

Opis: - Pewne cięcie i dokładne frezowanie dzięki szynie prowadzącej - Przykładnica kątowa, konik prowadnicowy i zacisk dodatkowy zapewniają precyzyjną obróbkę - Ergonomiczna praca dzięki wysokości stołu wynoszącej 90 cm - MFT 3 można łatwo przewozić dzięki składnym nóżkom - Kompatybilność z systemem CMS - Wpust V Festool umożliwia stosowanie wielu elementów wyposażenia systemu modułowego CMS - Możliwość podłączenia systemu mocowania podciśnieniowego VAC SYS - Doskonałe połączenie z systemem Festool Najważniejsze zastosowania: - Pewne mocowanie i ustalanie obrabianych przedmiotów o najróżniejszych wielkościach i kształtach - Precyzyjna obróbka przedmiotów także dzięki możliwości połączenia z systemem Compact Modul System (CMS) - Rozszerzone możliwości mocowania i ustalania przedmiotów przy użyciu podciśnieniowego systemu mocującego VAC SYS, który można przymocować do MFT 3 za pomocą adaptera Wyposażenie podstawowe: - stół z płytą perforowaną i składanymi nóżkami - jednostka uchylna - jednostka nakładana - przykładnica kątowa - zderzak przesuwny - szyna prowadząca FS 1080/2 - nakładka zabezpieczająca FS-AW - dodatkowy zacisk - w kartonie


Firma Festool jest jednym z największych producentów akcesoriów dedykowanych pracom stolarskim. Stół wielofunkcyjny MTF3 jest produktem, który może stać się elementem wyposażenia takiego zakładu. Można wykorzystywać go do obróbki frezarskiej, wiercenia, szlifowania, a nawet cięcia rozmaitych materiałów. Blat stanowi płyta perforowana, a cała konstrukcja stołu jest wykonana z aluminium. Dzięki temu sam stół 495315 jest bardzo lekki i jednocześnie stabilny. Co ważne, nóżki stołu są składane, dlatego można łatwo przygotować go do przechowywania. 


Stół Festool MTF3 jest wyposażony w przykładnicę kątową i szynę prowadzącą, które umożliwiają bardzo precyzyjną pracę. Na powierzchni stołu możesz ustawić i przytrzymać obrabiany element. W licznych testach stół wielofunkcyjny MTF3 potwierdził swoją użyteczność i funkcjonalność w warsztatach o różnym profilu działalności. 


Poznaj więcej opinii o MTF3, odwiedzając forum użytkowników akcesoriów Festool.  


Stół wielofunkcyjny MTF3 - promocja Festool w sklepie Industria24


Bardzo bliska współpraca naszego sklepu z dostawcami z firmy Festool doprowadziła do zorganizowania licznych promocji na stół wielofunkcyjny MTF3 i inne narzędzia. Naszym klientom oferujemy nie tylko bardzo korzystne ceny, ale także możliwość skorzystania z ciekawych form kredytowania. Wyroby od tego producenta są objęte nie tylko kredytem bankowym, ale także możliwością uzyskania leasingu.

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena3 599,00 zł
Krótki opisMFT3 Festool Stół wielofunkcyjny MFT/3 MFT 3
Dane techniczne- Wymiary stołu 1157 x 773 mm
- Wysokość stołu, nóżki złożone 180 mm
- Wysokość stołu, nóżki rozłożone 900 mm
- Maks. grubość obrabianego przedmiotu 78 mm
- Maks. szerokość obrabianego elementu 700 mm
- Maksymalne obciążenie 120 kg
- Ciężar 28 kg
Waga33.9000
ProducentFestool
Opinie 1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: