Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

MINI-SYSTAINER T-LOC SYS-MINI 1 TL TRA Festool

SKU: 203813
EAN: 4014549319970
Dane techniczne
- Wym. wew. (dł. x szer. x wys.) 255 x 155 x 53 mm
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) 265 x 171 x 71 mm
- Ciężar 0,4 kg
Zakres dostawy

- przezroczysta pokrywa
69,16 zł brutto
Towar na magazynie Wysyłka w 24h
Dostępność Powyżej 10 sztuk na magazynie
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

- MINI-SYSTAINER zapewnia idealny porządek i zabezpieczenie drobnych części i mniejszych narzędzi podczas transportu. Najważniejszym jego punktem jest centralny element obsługujący: T-LOC, umożliwiający zamykanie, otwieranie i łączenie jednym ruchem. Niewielki ciężar i uchwyt ułatwiają przenoszenie, a dzięki przezroczystej pokrywie zawartość jest widoczna na pierwszy rzut oka. - zapewnia porządek drobnych części i narzędzi ręcznych - możliwość połączenia z SYS-MINI 1 i 3 TL - bez możliwości łączenia z SYS 1-5, Sortainerem, SYS MINI classic Najważniejsze zastosowania - Ładowanie części drobnych i narzędzi ręcznych w sposób zapewniający czysty i bezpieczny transport - Trwały porządek, maksymalna przejrzystość, moduły do różnych zastosowań - Duże oszczędności czasu, pracy, sił - Prostszy „skumulowany” transport - Profesjonalny wizerunek u klienta


Mini Systainer T-Loc Sys Mini 1 TL TRA 203813 to niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które potrzebują niewielkich narzędzi i akcesoriów do pracy. Jest to produkt marki Festool, która od lat słynie z wysokiej jakości i innowacyjności swoich produktów.


Systainer jest wykonany z trwałego i wytrzymałego materiału, dzięki czemu zapewnia długą żywotność. Jest też bardzo poręczny i łatwy w przenoszeniu, dzięki czemu zawsze możemy mieć go przy sobie w trakcie pracy. Wymiary systainera to 265 x 171 x 75 mm, co pozwala na przechowywanie w nim niewielkich przedmiotów, takich jak wiertła, frezy czy klucze.


Systainer posiada specjalny system T-Loc, który umożliwia szybkie i łatwe otwieranie oraz zamykanie skrzynki. Dzięki temu nie tracimy czasu na szukanie kluczyka, czy też nie musimy się obawiać, że zawartość systainera przypadkowo się rozsypie.


Dodatkowo, Mini Systainer T-Loc Sys Mini 1 TL TRA 203813 ma specjalne uchwyty, które pozwalają na łatwe i bezpieczne przewożenie go w trakcie pracy. Systainer może być też łączony z innymi produktami z serii T-Loc, dzięki czemu możemy tworzyć specjalne zestawy i wygodnie przechowywać wszystkie potrzebne narzędzia w jednym miejscu.


Ogólnie rzecz biorąc, Mini Systainer T-Loc Sys Mini 1 TL TRA 203813 to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przenośnego i funkcjonalnego systemu do przechowywania niewielkich akcesoriów i narzędzi. Jest to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowania. W połączeniu z innymi produktami z serii T-Loc, pozwala na tworzenie praktycznych zestawów, które ułatwiają pracę w trakcie remontów, konserwacji czy prac budowlanych.

Więcej informacji
Cena 69,16 zł
Dane techniczne - Wym. wew. (dł. x szer. x wys.) 255 x 155 x 53 mm - Wymiary (dł. x szer. x wys.) 265 x 171 x 71 mm - Ciężar 0,4 kg
Producent Festool
Zakres dostawy - przezroczysta pokrywa