Młot udarowo-obrotowy SDS-plus GBH 4-32 DFR Bosch
SKU: 0611332100
EAN: 3165140412995
Dane techniczne
Moc nominalna: 900 W Energia udaru: 4,2 J
Liczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej: 0 – 3.600 min-1
Nominalna prędkość obrotowa: 0 – 800 min-1
Waga: 4,7 kg
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Średnica wiercenia w betonie, wiertła do młotów: 6 – 32 mm
Opt. zakres wierceń w betonie, wiertła do młotów: 14 – 25 mm
Maks. średnica wiercenia w murze, koronki wiertnicze: 90 mm
Maks. średnica wiercenia w metalu: 13 mm
Maks. Ø wiercenia w drewnie: 32 mm
Zakres dostawy
GBH4-32DFR Młot udarowo-obrotowy klasy 4 kg Bosch GBH 4-32 DFR - 1x
Smar w tubie (nr katalogowy części zamiennej - 1x
Wymienny uchwyt wiertarski SDS plus - 1x
Walizka narzędziowa - 1x
Sukno maszynowe - 1x
Ogranicznik głębokości 310 mm - 1x
Rękojeść dodatkowa - 1x
Gwarancja
3 lata - po rejestracji
Brak towaru na magazynie
Dostępność Wydłużony czas realizacji
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm
Najszybszy młot uniwersalny w klasie 4 kg Wszechstronne zastosowania przy pracach związanych z dłutowaniem i wierceniem oraz przy pracy koronkami wiertniczymi Wierci do 30% szybciej (Ø 25 mm) niż inne urządzenia w tej klasie Niski poziom drgań – zaledwie 12 m/s² dzięki systemowi Bosch Vibration Control, gwarantującemu mniej męczącą pracę
Więcej informacji
Dane techniczne
Waga: 4,7 kg
Uchwyt stanowiskowy: SDS plus
Producent Bosch
Gwarancja 3 lata - po rejestracji
Zakres dostawy
Walizka narzędziowa - 1x
Sukno maszynowe - 1x