KALKULATOR  RAT

Myjka wysokociśnieniowa Makita HW131

1 777,99 zł
EAN: 088381069694
SKU: HW131
Dostępność: Wydłużony czas realizacji

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Details

Opis:
 
Myjka ciśnieniowa Makita HW131 to profesjonalny, bardzo wysokiej jakości sprzęt, wykorzystywany w:  • warsztatach samochodowych,

  • przemyśle,

  • budownictwie,

  • profesjonalnych myjniach samochodowych,

  • Straży Pożarnej oraz służbach komunalnych.Myjka ciśnieniowa Makita HW131 opinie. doskonale sprawdza się w oczyszczaniu ścian, murów, a także przy użyciu odpowiedniej chemii w czyszczeniu wszelkiego rodzaju trudnych, a nawet niebezpiecznych zabrudzeń na asfalcie. 


Parametry techniczne i właściwości myjki


Jak pokazuje test Makita HW131, myjka ta ma doskonałe parametry techniczne. Dzięki zastosowaniu potężnego silnika o mocy 2300W możliwe było wykorzystanie potężnej pompy gwarantującej ciśnienie strumienia wody do 130 bar. Pozwala to użytkować myjkę w przemyśle oraz w innych profesjonalnych branżach. Jak pokazuje Makita HW131 instrukcja obsługi, myjka może być używana ze środkami myjącymi, które pobierane są na zasadzie wolnego wypływu z dyszy typy Rotopower. Sama cena Makita HW131 jest bardzo korzystna, patrząc na możliwości sprzętu. Wygodne użytkowanie zapewnia natomiast 15-metrowy wąż, który wraz z bębnem umożliwia skuteczne dotarcie w trudnodostępne miejsca.


Jak możecie Państwo przeczytać na Makita HW131 forum, istotną zaletą myjki marki Makita jest jej pompa oraz pianownica. Ta ostatnia sprawdzi się szczególnie przy tłustych zabrudzeniach, gdzie warto użyć tak zwanej aktywnej piany. Możliwość dodania płynu lub innego detergentu sprawia, że myjka poradzi sobie z każdym zabrudzeniem.


 


Myjka ciśnieniowa Makita HW131 jest bardzo funkcjonalnym urządzeniem przeznaczonym do utrzymania czystości na maszynach i obiektach. Możliwość regulacji ciśnienia w zakresie od 10 do 130 bar pozwala wykorzystać ją do mycia samochodów, rowerów, maszyn budowlanych, a także podjazdu, parkingu i elewacji budynków. Makita HW131 ma opinię bardzo uniwersalnego urządzenie i przydaje się na placu budowy, w firmach transportowych, a także do wielu prac prowadzonych wokół domu. 


 


Myjka Makita HW131 jest urządzeniem bardzo wydajnym. Lance umożliwiają przepływ wody na poziomie 500 litrów na godzinę. Jeśli dodamy do tego duże ciśnienie robocze, możliwość wyboru odpowiedniej lancy, a także pracy ze środkami czyszczącymi, mamy obraz znakomitego urządzenia. Te same opinie można spotkać na forum Makita HW131, gdzie słychać głosy od profesjonalistów i amatorów. Użytkownicy podkreślają, że maszyna jest pomocna przy wielu pracach, a piętnastometrowy wąż pozwala na dotarcie w niemal dowolne miejsce. Ponadto ceniona jest możliwość regulacji strumienia wody w czasie prowadzenia pracy. 


 


Myjka Makita HW131 - cena urządzenia w ofercie sklepu Industria24


Szukając oferty z dobrą ceną na Makita HW131, warto zwrócić uwagę na sklep Industria24. Nasza oferta jest konkurencyjna, a bardzo często można dodatkowo nabyć myjkę Makita HW131 w promocji. Co więcej, wszystkie urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta. Można też skorzystać z naszych systemów finansowania, czyli kredytu i leasingu na bardzo korzystnych warunkach.


 

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena1 777,99 zł
Dane techniczne

- Pobór mocy 2.200W
- Ciśnienie 10-130bar
- Przepływ wody 500l/h
- Max. temp. wody na dopływie 60st C
- Ciężar 37kg

Waga37.0000
ProducentMakita
Gwarancja3 lata - po rejestracji
Zakres dostawy

Opis:
- Pompa trójstopniowa z tłokiem osiowym, sterowana układem korbowodowym do wysokowydajnych zastosowań
- Rolki transportowe i uchwyt na wyposażenie
- Solidny silnik asynchroniczny
- Filtr wodny, zabezpieczający przed uszkodzeniem pompy
- Lanca z głowicą natryskową umożliwiająca zmienny natrysk strumieniem wiązkowym lub wielkopowierzchniowym, z podwójną regulacją ciśnienia
- Lanca z dyszą Turbo-Rotopower
- Wąż ciśnieniowy może w czasie pracy pozostawać na bębnie
- Regulowane ciśnienie robocze i dopływ środka do mycia
Wyposażenie podstawowe dla HW131:
- Wąż wysokociśnieniowy 15 m
- Lanca z dyszą (zmienną)
- Lanca turbo
- Pistolet
- Zbiornik z płynem do mycia
- Zestaw szybkozłączny ¾"

Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: