Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Olej do mieszanki do silników 2-suwowych 5l pl Makita

SKU: 980808618
EAN: 4002829783542
Opinie
Dane techniczne
Olej półsyntetyczny do silników 2-suwowych samomieszający, z nieznacznym dymieniem, aktywny smarowo
Pojemność: 5 l
Zakres dostawy
Zakres dostawy:
137,92 zł brutto
Brak towaru na magazynie
Dostępność Wydłużony czas realizacji
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Silniki dwusuwowe wymagają zastosowania mieszanek paliwa i odpowiedniego oleju. Przy wielu narzędziach ogrodniczych i maszynach przydatny będzie olej do mieszanki Makita. Ten preparat umożliwia smarowanie ruchomych części silnika i zapobiega ich zatarciu. Mieszanka oleju jest dostosowana do maszyn dwusuwowych. Preparat oferowany jest w pięciolitrowym pojemniku, dlatego wystarczy nawet do dużych silników mocnych urządzeń. Niezależny test oleju do mieszanki Makita potwierdził, że maszyny zabezpieczane z jego pomocą charakteryzują się wydłużoną żywotnością. 


Olej do mieszanki Makita - opinie ekspertów 


Wysoka jakość maszyn i umiejętnie dopracowane dodatki to charakterystyczna cecha wszystkich produktów Makita. Olej do mieszanki na forum ekspertów jest uznany za preparat o bardzo wysokiej jakości. Specjaliści potwierdzają, że używanie go regularnie i w odpowiednich proporcjach opóźni widoczne problemy eksploatacyjne silnika. 


Olej do mieszanki Makita - cena produktu w sklepie Industria24


W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele maszyn i urządzeń w bardzo korzystnych cenach. Olej do mieszanki Makita może być dodatkiem, na który zdecydujesz się przy zakupie akcesoriów ogrodniczych. Jeśli zdecydujesz się na wybór oleju razem z maszyną Makita, możesz liczyć na obniżenie kosztów wysyłki. Dzięki licznym promocjom olej do mieszanki Makita okaże się jeszcze tańszy, niż w konkurencyjnych sklepach.

Więcej informacji
Cena 137,92 zł
Dane techniczne Olej półsyntetyczny do silników 2-suwowych samomieszający, z nieznacznym dymieniem, aktywny smarowo
Pojemność: 5 l
Producent Makita
Zakres dostawy Zakres dostawy: