Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Pirometr wykrywacz utraty ciepła TLD100 Black&Decker

SKU: TLD100
Dane techniczne
- Napięcie 9V
- Wymagana bateria 1 x 9 V (6LR61)
Pirometr wykrywacz utraty ciepła TLD100 Black&Decker
Gwarancja
1 rok (firma) lub 2 lata (konsument)
240,00 zł brutto
Brak towaru na magazynie Wysyłka tymczasowo wstrzymana
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Przykłady zastosowania: - Pomiary wzdłuż parapetów okiennych i progów w celu stwierdzenia, czy jest konieczna dodatkowa izolacja. - Pomiary na styku ścian i podłogi w celu stwierdzenia, czy występuje przeciąg, który powinno się uszczelnić. - Pomiary drzwi prowadzących na strych w celu stwierdzenia, czy należy je zaizolować - Pomiary w pobliżu nowo zamontowanej lampy, by stwierdzić, czy izolacja sufitu została zdjęta w trakcie montażu. Wskazówka: - Błyszczące lub wypolerowane powierzchnie mogą fałszować wyniki pomiarów. Zakryj takie obszary taśmą maskującą lub pomaluj matową farbą, by wyeliminować to zjawisko. Zmierz temperaturę, gdy tylko tama maskująca osiągnie taką samą temperaturę jak podłoże, - Nie da się mierzyć temperatury przez przezroczyste powierzchnie, jak szkło lub tworzywo sztuczne. W takim przypadku jest mierzona temperatura tej powierzchni. - Para, dym i inne widoczne przeszkody mogą fałszować wyniki pomiarów. Zmień odległość i kąt, by uzyskać prawidłowe wartości mierzone. Instrukcja obsługi: - pobierz plikBlack&Decker TLD100 to profesjonalny wykrywacz utraty ciepła na podczerwień. Przydaje się między innymi do pomiaru utraty energetycznej obiektu mieszkalnego, co pozwala stwierdzić jakość izolacji termicznej. Można prowadzić nim pomiary wzdłuż drzwi, okien, parapetów, a także połaci dachowej. Wykrywacz ciepła Black&Decker TLD100 pracuje na dużych zakresach temperatur, dlatego może być przydatny w przemyśle. Można zastosować go do wykrywania strat cieplnych na instalacjach cieplnych między innymi w elektrowniach.


 


Black&Decker TLD100 - opinie


Miernik utraty ciepła na forum specjalistów jest uznawany za przyrząd bardzo funkcjonalny. Black&Decker TLD100 ma opinię poręcznego i przydatnego sprzętu, który znajdzie miejsce w każdej skrzynce narzędziowej. Ma kompaktowe wymiary i ergonomiczny kształt. Do kontroli temperatury przeznaczony jest wyświetlacz umiejscowiony tuż nad uchwytem. Dodatków w zasięgu kciuka znajduje się włącznik, a także gałka do regulacji. Samo urządzenie Black&Decker TLD100 waży zaledwie 1,2 kilograma, dlatego można nim bez problemu prowadzić nawet przez dłuższy czas. 


 


Black&Decker TLD100 - cena urządzenia w ofercie Industria24 


W ofercie sklepu Industria24 znajduje się wiele specjalistycznych urządzeń, w tym wykrywacz utraty ciepła na podczerwień. Do zakupu w naszym sklepie zachęca przede wszystkim przystępna cena, którą dodatkowo obniżają liczne promocje na Black&Decker TLD100. Dla stałych klientów przygotowaliśmy też specjalne promocje i obniżki, a nawet pomocne narzędzia finansowe.

Więcej informacji
Cena 240,00 zł
Dane techniczne - Napięcie 9V - Wymagana bateria 1 x 9 V (6LR61)
Producent Black&Decker
Gwarancja 1 rok (firma) lub 2 lata (konsument)
Zakres dostawy Pirometr wykrywacz utraty ciepła TLD100 Black&Decker