KALKULATOR  RAT

Pistolet lakierniczy FSP-FP-HTE2-1,3 Schneider

729,00 zł
EAN: 4011666911766
SKU: D030311
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Details

Opis:


Wersja z pojemnikiem cieczy.


Jeśli oczekujesz dobrych efektów w prowadzonych pracach lakierniczych, dobierz do pracy właściwe urządzenia i akcesoria. Pistolet lakierniczy FSP 1 to wyrób firmy Schneider, jednego z najlepszych producentów sprzętu lakierniczego. Takie logo na obudowie jest gwarancją żywotności i łatwości prowadzenia pracy. Pistolet FSP 1 jest wyposażony w zbiornik o pojemności pół litra i dysze o średnicy 1,3 mm. Do jego obsługi będziesz potrzebował kompresora, w którym można wyregulować ciśnienie na poziomie 2 - 3 bar. Testy FSP 1 potwierdzają, że ten osprzęt pozwala na bardzo wydajne i równomierne rozprowadzanie lakierów i farb. 


Pistolet FSP 1 - opinie lakierników 


Zakłady lakiernicze to miejsca, do których najczęściej trafia pistolet FSP 1. Opinie profesjonalnych użytkowników potwierdzają, że urządzenie jest łatwe w obsłudze, wygodne i skuteczne. Z łatwością można utrzymać go w czystości, ponieważ kształt zbiornika nie ma żadnych załamań. Jeśli chcesz sam sprawdzić opinie od lakierników i budowlańców, odwiedź forum FSP 1 na stornie Schneider.


Pistolet FSP 1 - cena i promocja w sklepie Industria24


Wśród wielu akcesoriów lakierniczych, w sklepie Industria24 znalazł się także pistolet FSP 1. Urządzenie możesz potraktować jako dodatek do agregatu i sięgnąć po cały zestaw malarski. Wówczas cena FSP 1 okaże się jeszcze korzystniejsza, a organizowane promocje i ciekawe formy kredytowania zakupów jeszcze bardziej odciążą Twoją firmę.


 

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena729,00 zł
Dane techniczne

- Zapotrzebowanie na powietrze: 200-300 l/min
- Ciśnienie robocze 2-3 bar
- Średnica dyszy: 1,5 mm
- Ciężar: 0,52 kg

Waga1.0000
ProducentSchneider
Gwarancja3 lata - po rejestracji
Zakres dostawy

Zakres dostawy:
- pistolet lakierniczy
- dysza 1,3 mm
- pojemnik 0,5 l

Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: