Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Smary Beko

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Beko to wiarygodna, międzynarodowa firma. Beko, ma szeroki zakres działalności. Należą do nich wytwarzanie innowacyjnych produktów i rozwiązań dla przemysłu. Firma wytwarza również produkty do gospodarstwa domowego. Wspiera rozwój innowacyjnych technologii, które usprawniają codzienne procesy. Bardzo dynamicznie się rozwija. Produkty tej firmy stają się nieodłącznym elementem życia codziennego.

Smar - Beko

Jednym z produktów tej marki są smary-beko. Zostały docenione przez wielu użytkowników za swoja uniwersalność i dobrą jakość. Smary-beko mają wiele zastosowań. Użycie ich nie wymaga specjalistycznej wiedzy wpływa na ich popularność.

Smar - niezawodność od Beko

Smary beko nadają się do wielu zastosowań. Można ich używać do przemysłu metalurgicznego i budownictwa. Smar Beko świetnie sprawdza się również do konserwacji systemów napędowych. Smar beko nadaje się do uniwersalnych zastosowań. Można go używać zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniu. Smar odporny jest na wiele substancji chemicznych. Należą do nich słabe kwasy, zasady czy słona woda. Z tego powodu będzie niezawodnie zabezpieczał elementy nawet w trudnych warunkach. Smar beko świetnie rozprowadza się po powierzchni. Ta cecha wpływa na jego wyjątkową wydajność. Smar Beko ma przeźroczysty lekko matowy kolor. Dzięki temu estetycznie wygląda po zastosowaniu go na widocznych elementach zewnętrznych.

Wielofunkcyjny smar beko znajdzie zastosowanie w każdym zakładzie przemysłowym i domu.

Smary beko należy przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Okres przechowywania nie powinien przekraczać 2 lat. Po tym czasie produkt traci właściwości. Z tego powodu nie nadaje się już do użycia. Beko, posiada w swojej ofercie wiele smarów.

Beko smar o podwyższonej przyczepności

Jednym z najlepszych produktów marki beko jest smar o podwyższonej przyczepności. Ten produkt należy do olei mineralnych. Ich właściwości smarujące są lepsze niż innych, podobnych produktów. Wysoka wydajność i odporność na ciśnienie to ważne cechy tego produktu. Wyróżniają smar spośród produktów konkurencji. Smar o podwyższonej przyczepności został zaprojektowany do zadań specjalnych. Idealnie nadaje się do czyszczenia i konserwacji. Można go stosować do elementów mechanicznych poddanych działaniu wibracji lub wysokiego ciśnienia. Długotrwała ochrona i konserwacja to ważne atuty tego produktu.

Warto zdecydować się na zakup smaru o podwyższonej przyczepności. Jest to produkt o dobrych właściwościach antykorozyjnych. Produkt nie zawiera silikonu jak większość podobnych produktów. Dzięki temu ma lepsze właściwości smarujące w wysokich temperaturach. Ta cecha zwiększa jego uniwersalność.

Wyjątkowy produkt zasługuje na specjalne opakowanie. Tak również jest w tym przypadku. Smar Beko o podwyższonej przyczepnością został wyposażony w specjalny dozownik. Zastosowanie dozownika pomaga w równomiernym rozprowadzeniu smaru. Pojemnik pod ciśnieniem świetnie sprawdza się do penetrowania nawet trudno dostępnych powierzchni.

Smar beko o podwyższonej przyczepności nie powinien być stosowany do mechaniki precyzyjnej. Zastosowanie smaru o zbyt dużej gęstości przyniosłoby niekorzystne skutki.

Smar Beko cena

Smar Beko utrzymuje dobry stosunek między cena a jakością. Jest dość niedrogi w porównaniu do profesjonalnych produktów o tych samych zastosowaniach. Smar Beko zapewnia wysoką wydajność. Dzięki temu konserwuje i chroni dłużej niż inne preparaty. Cena smaru Beko zależy od konkretnych zastosowań produktu i opakowania.