Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Ściski Bessey

Produkty 22

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Bessey to sprawdzona i niezawodna niemiecka marka. Specjalizuje się w produkcji solidnych narzędzi. Ponad 120-letnie doświadczenie, niezawodność i bezawaryjność to najważniejsze atuty ścisków bessey. Firma z tradycją, gwarantującą niemiecką jakość wytwarzanych produktów to właśnie producent naszych najlepszych ścisków do zastosowań profesjonalnych.

Ściski Bessey

Ściski niemieckiej marki Bessey cieszą się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów. Solidne wykonanie i stalowa konstrukcja zapewniają precyzje podczas użytkowania. Taka jakość przekłada się na zadowolenie klientów. Narzędzia zostały wykonane z tak wysoką jakością, że sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Solidne i odporne na przeciążenia ściski Bessey zostały docenione przez setki użytkowników. Ściski Bessey kojarzone są z wysoka jakością i niezawodnością. Producent jest tak pewien, najwyższej jakości ścisków Bessey, że daje 5-letnia gwarancję na niezawodność tego narzędzia.

Ściski stolarskie Bessey

Ściski stolarskie to niezbędne narzędzie pracy każdego warsztatu meblowego. Ściski stosowane są do łączenia drewnianych elementów przy pomocy właściwego kleju. Wybierając odpowiedni produkt, powinniśmy się kierować wysoką jakością i niezawodnością. Klejenie różnego rodzaju materiałów z drewna to główne przeznaczenie ścisków Bessey. Ściski stolarskie wytwarzane są w różnych rozmiarach. Wybór odpowiedniego ścisku zależy od jego przeznaczenia.

Producent zastosował różne stopy metali do produkcji, chcąc nadać jak najlepsze właściwości ściskom stolarskim. Na rynku dostępne są ściski wyprodukowane ze stopów żeliwa i stali. Wysoka oporność tych stopów na warunki otoczenia zapewnia komfort używania produktu. Wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala dobrać stopy najbardziej wytrzymałych metali.

Ściski rurowe Bessey

Odpowiedzią na nieograniczone potrzeby użytkowników są ściski rurowe Bessey. Ściski rurowe Bessey w połączeniu ze stalową rurą w odpowiednim rozmiarze mogą posłużyć jako ściski dowolnej długości. Dlatego produkt ten może zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dowolna regulacja zakresu mocowania to idealne rozwiązanie dla użytkowników o niestandardowych potrzebach. Ważnym elementem konstrukcyjnym są stopki umożliwiające stabilne ustawienie zacisku. Dbałość o takie detale wyróżnia zaciski Bessey spośród konkurencyjnych produktów. Zaciski rurowe Bessey najlepiej sprawdza się w warsztacie stolarskim przy produkcji mebli na wymiar o nietypowej długości.

Zaciski Bessey

Zaciski Bessey również najlepiej sprawdzają się przy obróbce drewna. Zaciski Bessey to sprzęt z najwyższej półki, który wystarczy na wiele lat używania. Wysoka jakość i niezawodność sprawiają, że sprzęt doceniany jest przez najwyższej klasy specjalistów. Z rozwiązań marki Bessey korzystają największe zakłady meblowe, jak również mali producenci. Tak szeroka grupa odbiorców produktu potwierdza tylko uniwersalność i wysoką jakość rozwiazań technicznych producenta. Zaciski Bessey są synonimem wysokiej jakości i niezawodności.

Decydując się na zakup ścisków, powinniśmy wziąć pod uwagę wiele czynników. Do najważniejszych z nich należą materiał wykonania i jakość. Rozważając zakup tańszego substytutu, musimy liczyć się z nietrwałością rozwiązań i niską jakością wykonania. Z tych powodów korzystniej jest zdecydować się na zakup produktu wysokiej jakości. Niezawodne rozwiązania Zaciski Bessey są warte swojej ceny i przynoszą wymierna korzyści z zakupu.