Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Akumulatory Bosch

Produkty 22

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Wielu specjalistów z wielkim uznaniem opisuje każdy akumulator Bosch. Opinie na temat baterii w elektronarzędziach od tego producenta są bardzo pochlebne. Wyrażają je nie tylko fachowcy, ale także użytkownicy. Jednak nic nie trwa wiecznie i nawet doskonały akumulator Bosch może ulec zniszczeniu. Szczególnie przy nieprawidłowym procesie ładowania traci się żywotność baterii Bosch. Akumulator jest też pierwszą ofiarą wyładowań w sieci. 

Sam fakt, że niezdolne do dalszej pracy są akumulatory Bosch, nie świadczy o tym, że elektronarzędzie jest do wyrzucenia. Na rynku dostępne są oryginalne baterie wymienne Bosch. Akumulatory mają kształt i parametry takie same jak baterie dołączone do elektronarzędzi. Mogą zatem przywrócić funkcjonalność wiertarek, szlifierek lub innych elektronarzędzi. Wymienny akumulator Bosch przyda się także jako zapas w warsztacie. 

Dobierz akumulator Bosch do urządzenia

Żeby narzędzie ponownie działało poprawnie i było wydajne, potrzebny jest odpowiedni akumulator Bosch. Należy dobrać taki, z jakiego korzystaliśmy dotychczas. Wystarczy zasugerować się wyglądem i zamówić odpowiedni akumulator Bosch. Może się jednak okazać, że urządzenie ma nową linię lub bateria o tym samym kształcie ma inne parametry. Jeśli kształt kilku produktów jest podobny, dobierz akumulator Bosch, sugerując się numerem elektronarzędzi. Najczęściej numer na obudowie wkrętarki jest wpisany także na tabliczce akumulatora. To pozwoli uniknąć pomyłki nawet w sytuacji, kiedy różne akumulatory Bosch mają taką samą konstrukcję. 

Żeby mieć pewność w doborze sprzętu można skorzystać z punktu serwisowego i dobrać akumulatory Bosch. Opinie o tym sposobie są różne, ponieważ punkt serwisowy może znajdować się daleko od miejsca zamieszkania. Jeśli jednak interesują nas akumulatory Bosch, Warszawa może się pochwalić doskonale wyposażonym punktem serwisowym. Także w sklepie Industria24 znajdują się różne urządzenia Bosch, akumulatory i katalog elektronarzędzi.